Statistika našeho portálu

  • 94 535 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Kolín - Kalendář akcí

Ve východní části Středočeského kraje se rozkládá historické město Kolín, které je významným průmyslovým i kulturním centrem celého okresu. Pro všechny zájemce o návštěvu tohoto místa obklopeného nádhernou přírodou jsme připravili souhrnný výčet kulturních akcí, konaných zde pravidelně každý rok.

Speciální pozornosti místních obyvatel i občasných návštěvníků se těší "Kolínské TaTahraní", které je známé konáním pravidelných hudebních večerů v pravidelných intervalech dvou měsíců. Většina z nich se odehrává v Městském divadle či v některé ze zdejších kaváren. V průběhu června se pak můžete těšit na oblíbenou přehlídku folkové, bluegrassové, country a trampské hudby, konající se vždy první sobotu v červnu. Již několikátým rokem ji v kulturním přehledu můžete nalézt pod označením "Kolínský ostrov".

Do konce října by si začínající literáti neměli nechat ujít vysoce hodnocenou soutěžní akci "Macharovo pero", která objevila pro širší veřejnost několik doposud neznámých spisovatelských talentů. Milovníci alternativní hudby si v průběhu října přijdou na své při hudebním ŠR Festu, který každoročně přiláká několik pozoruhodných skupin. Sportovním nadšencům netřeba připomínat adrenalinem prodchnutou akci "Sjíždění Vavřineckého potoka", konající se již více než tři desetiletí pravidelně v říjnu.

Jsme si jisti, že si z bohaté nabídky kulturních a sportovních akcí konaných v Kolíně vyberete tu nejvhodnější pro Vás a svou návštěvou podpoříte aktivitu a zájem pořadatelů.

Zobrazuji celkem 1 výsledek

Kolínská vodárna otevřena

09.09.2015 - 31.12.2020 Kolín

Architektonický skvost Kolína dostal nový kabát:Vodárenská věž se proměnila v rozhlednu a kulturní prostorKolínská vodárenská věž, která patří k dominantám města, byla slavnostně otevřena pro veřejnost. Vodojem nyní slouží jako veřejně přístupná rozhledna, která kromě krásného výhledu a přístupu do prostoru bývalé vodní nádrže nabídne…

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 25. listopad

Dnes má svátek Kateřina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete