Statistika našeho portálu

  • 102 525 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Kolín - Kalendář akcí

Ve východní části Středočeského kraje se rozkládá historické město Kolín, které je významným průmyslovým i kulturním centrem celého okresu. Pro všechny zájemce o návštěvu tohoto místa obklopeného nádhernou přírodou jsme připravili souhrnný výčet kulturních akcí, konaných zde pravidelně každý rok.

Speciální pozornosti místních obyvatel i občasných návštěvníků se těší "Kolínské TaTahraní", které je známé konáním pravidelných hudebních večerů v pravidelných intervalech dvou měsíců. Většina z nich se odehrává v Městském divadle či v některé ze zdejších kaváren. V průběhu června se pak můžete těšit na oblíbenou přehlídku folkové, bluegrassové, country a trampské hudby, konající se vždy první sobotu v červnu. Již několikátým rokem ji v kulturním přehledu můžete nalézt pod označením "Kolínský ostrov".

Do konce října by si začínající literáti neměli nechat ujít vysoce hodnocenou soutěžní akci "Macharovo pero", která objevila pro širší veřejnost několik doposud neznámých spisovatelských talentů. Milovníci alternativní hudby si v průběhu října přijdou na své při hudebním ŠR Festu, který každoročně přiláká několik pozoruhodných skupin. Sportovním nadšencům netřeba připomínat adrenalinem prodchnutou akci "Sjíždění Vavřineckého potoka", konající se již více než tři desetiletí pravidelně v říjnu.

Jsme si jisti, že si z bohaté nabídky kulturních a sportovních akcí konaných v Kolíně vyberete tu nejvhodnější pro Vás a svou návštěvou podpoříte aktivitu a zájem pořadatelů.

Zobrazuji celkem 1 výsledek

FlerMarket Kolín 2024

15.06.2024 Kolín

FlerMarket Kolín opět zavítá do MSD v Kolíně.

Kategorie

sobota 15. červen

Dnes má svátek Vít

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete