Statistika našeho portálu

  • 88 333 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Okres Domažlice - Kalendář akcí

Malebné městečko Domažlice se může pyšnit bohatou dějinnou tradicí, kterou lze snad nejlépe vysledovat na uchvacující městské architektuře, která si i po staletích zachovává neobvyklou poetiku. Oblibu města mezi návštěvníky však posiluje i několik pravidelných akcí, které zde můžeme navštívit.

Jedná se zvláště o "Vítání ptačího zpěvu", které se stalo hojně navštěvovanou vzdělávací akcí pro malé i velké zájemce o krásu a rozmanitost ptačího světa. Během počínajících prázdnin pak jazzové nadšence osloví znovu se navracející "Mezinárodní jazzový festival", který svou přítomností poctí desítky účinkujících z celého světa. Druhá polovina léta je pak ve znamení "Chodských slavností a Vavřinecké pouti", které nabízejí rozmanitá hudební vystoupení, divadelní scénky, rytířské souboje i nápaditou gastronomii vycházející ze specifik zdejšího regionu.

Ihned po svém vzniku si velkou oblibu a popularitu zvláště mezi mladými získal "Chodrockfest", který rozproudí krev v žilách všem milovníkům moderní hudby. Symbolickým završením kulturního roku v Domažlicích je unikátní projekt "Domažlický Kulturovar", který všem návštěvníkům zaručuje vkusnou a obohacující nabídku rozmanitých kulturních odvětví.

Atlas Česka si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat do tohoto centra regionu Chodska a nabízí Vám i přehlednou sekci zaměřenou na ty nejlepší ubytovací kapacity ve městě.

Zobrazuji celkem 4 výsledky

34. Rýzmberský hradní guláš - Kdyně

22.06.2019 Rýzmberk

Tradiční přehlídka folkové, trampské a country hudby v přírodním amfiteátru pod hradem Rýzmberk.

Pekelný ostrov - Holýšov

04.07.2019 - 06.07.2019 Holýšov

Největší open-air festival na západě čech opět otevírá pekelné brány první červencový víkend v Holýšově. Sedm let si festival budoval tradici a dostával se do povědomí příznivcům dobré rockové muziky a to, že osmý ročník rozhodně nezklame, dokazuje pořádně nadupaný program na dvou střídajících se pódiích.

Bohemia Jazz Fest - Domažlice

13.07.2019 Domažlice

Léto v Česku rozezní jeden z největších jazzových hudebních festivalů v Evropě! Společně s několika největšími jmény americké a evropské hudební scény letošní festival nabízí vzrušující směs jazzu, popu, rocku, soulu, funku, elektronických a tanečních beatů.Jeden z největších jazzových festivalů Evropy nabídne v letošním roce opět…

2. Hollywood US cars - sraz aut - Americký víkend - Holýšov

19.07.2019 - 21.07.2019 Areál Pekelného ostrova

Zveme všechny příznivce, fanoušky, nadšence a majitele US cars na velkolepý sraz amerických vozů a také motocyklů značek Harley Davidson a Indian.

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

úterý 18. červen

Dnes má svátek Milan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete