Statistika našeho portálu

  • 93 501 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 179 Míst a památek

Okres Domažlice - Kalendář akcí

Malebné městečko Domažlice se může pyšnit bohatou dějinnou tradicí, kterou lze snad nejlépe vysledovat na uchvacující městské architektuře, která si i po staletích zachovává neobvyklou poetiku. Oblibu města mezi návštěvníky však posiluje i několik pravidelných akcí, které zde můžeme navštívit.

Jedná se zvláště o "Vítání ptačího zpěvu", které se stalo hojně navštěvovanou vzdělávací akcí pro malé i velké zájemce o krásu a rozmanitost ptačího světa. Během počínajících prázdnin pak jazzové nadšence osloví znovu se navracející "Mezinárodní jazzový festival", který svou přítomností poctí desítky účinkujících z celého světa. Druhá polovina léta je pak ve znamení "Chodských slavností a Vavřinecké pouti", které nabízejí rozmanitá hudební vystoupení, divadelní scénky, rytířské souboje i nápaditou gastronomii vycházející ze specifik zdejšího regionu.

Ihned po svém vzniku si velkou oblibu a popularitu zvláště mezi mladými získal "Chodrockfest", který rozproudí krev v žilách všem milovníkům moderní hudby. Symbolickým završením kulturního roku v Domažlicích je unikátní projekt "Domažlický Kulturovar", který všem návštěvníkům zaručuje vkusnou a obohacující nabídku rozmanitých kulturních odvětví.

Atlas Česka si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat do tohoto centra regionu Chodska a nabízí Vám i přehlednou sekci zaměřenou na ty nejlepší ubytovací kapacity ve městě.

Zobrazuji celkem 1 výsledek

3. Hollywood US cars - sraz aut - Holýšov

17.07.2020 - 19.07.2020 Holýšov

Zveme všechny příznivce, fanoušky, nadšence a majitele US cars na velkolepý sraz amerických vozů a také motocyklů značek Harley Davidson a Indian.

Kategorie

neděle 5. červenec

Státní svátek - C&M

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete