Statistika našeho portálu

  • 98 149 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Zruč nad Sázavou - Kalendář akcí

Mlebné město s dlouhou historickou tradicí Zruč nad Sázavou se rozkládá ve Středočeském kraji a každoročně jej a jeho okolí navštíví několik tisícovek natěšených výletníků. Pro všechny takové se náš průvodce pokusil sestavit přehledný harmonogram pozoruhodných akcí, které se zde konají doslova v průběhu celého kalendářního roku.

Jedinečnou tradici dechové hudby i v současné době udržují mladé soubory po celé republice, o čemž Vás nejlépe přesvědčí vstřícně vnímané "Setkání mladých dechových souborů", konané každoročně v průběhu měsíce května. Na počátku července pak zaujme hudební festival "Zámekfest", konaný v malebném prostředí zdejšího zámku. Návštěvníci se mohou těšit na známé rockové i popové kapely z domácích i zahraničních luhů a hájů.

Báječnou podívanou pro malé i velké je již tradiční akce "Historické slavnosti", nabízející souboje středověkých rytířů, kypré šenkýřky a markytánky, dostatek gastronomických lahůdek a další bohatý program pro všechny zúčastněné. I na tuto akci se sjíždějí návštěvníci z širokého okolí města. Pro příznivce kvalitní hudby je pak ve druhé polovině prázdnin připraven hudební festival "Zručná vrátka", dávající možnost vyniknout především neznámým kapelám z celého okolního regionu. Místem konání oblíbeného festivalu je kemp V Rákosí.

Pořadatelé výše uvedených akcí se již nyní těší na Vaši účast a co nejsrdečněji Vás zvou do malebné Zruči nad Sázavou. Pro všechny návštěvníky tohoto města připravil Atlas Česka přehlednou nabídku možného ubytování, která zahrnuje kvalitní hotely, ověřené penziony i vkusně zařízené apartmány.

Kategorie

pátek 12. srpen

Dnes má svátek Klára

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete