Statistika našeho portálu

  • 92 961 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Luhačovice - Kalendář akcí

Město Luhačovice je nejen oblíbeným letoviskem lázeňských hostů, ale představuje i místo s jedinečně zachovalou městskou architekturou a středobod kulturního dění zdejšího regionu. Atlas Česka pro Vás v této kapitole připravil přehled těch nejzajímavějších kulturních a společenských akcí, které zde můžete navštívit.

Hned na úvod bychom Vás rádi co nejsrdečněji pozvali na hudební festival nesoucí jméno světoznámého hudebního skladatele Leoše Janáčka, který zdejší lázeňský komplex opakovaně navštěvoval. Festival "Janáček a Luhačovice" nabízí návštěvníkům řadu nezapomenutelných uměleckých zážitků v nádherném prostředí luhačovických lázní. Při návštěvě města na konci června byste si pak neměli nechat ujít příležitost zúčastnit se vyhlášené "Luhačovické pouti", která bývá doprovázena i přehlídkou dechových hudeb. Samozřejmostí je pak starobylý jarmark, vystoupení mažoretek, koncert cimbálové muziky, dostatek gastronomických lahůdek či bohatý zábavný program pro nejmenší účastníky.

V druhé polovině letních prázdnin si v Luhačovicích přijdou na své milovníci kvalitního divadla, kteří si mohou vybírat z bohaté nabídky divadelních představení konaných v rámci "Divadelních Luhačovic". Během pěti večerů se zájemci seznámí se skvosty komorní divadelní tvorby, prezentované vždy některou významnou hereckou osobností. Důstojnou oslavou staletých tradic zdejšího regionu a folklorním uměním začínajících interpretů je pak "Mezinárodní festival dětských folklorních souborů Písní a tancem", prezentující mladé talenty tohoto neprávem opomíjené uměleckého odvětví.

V krátkém souhrnu jsme se Vám pokusili představit některé zajímavé kulturní akce konané v Luhačovicích. Chystáte-li se do tohoto okouzlujícího městečka zavítat i Vy, doporučujeme speciálně zaměřenou sekci našeho průvodce, rekapitulující ty nejlepší možnosti ubytování.

Zobrazuji celkem 4 výsledky

Přednáška L.Špačka Etiketa ve zkratce - Luhačovice

21.04.2020 Luhačovice

Jdete do divadla, do kina, na ples, podnikový večírek či posezení s přáteli nebo máte rodinnou oslavu? Chcete děti vychovávat tak, aby si uměly poradit ve všech společenských situacích, byly slušně vychované a všichni je měli rádi? ETIKETA VE ZKRATCE nám mnohé napoví.

Koncert Ondřeje Havelky a Melody Makers - Luhačovice

08.05.2020 Luhačovice

Rhapsódie v modrém pokoji. V koncertní show SWING NYLOVÉHO VĚKU předvedou Ondřej Havelka a jeho Melody Makers nejkrasší a nejžhavější swingové fláky vrcholné éry bigbandového swingu z let 1945–1948.

Slavnost Otevírání pramenů - Luhačovice

08.05.2020 - 10.05.2020 Luhačovice

JARMARK v pátek 8. 5. u pošty a v sobotu 9. 5. 2020 u pošty i u prameny Dr. Šťastného.

Koncert Radůza - Luhačovice

19.05.2020 Luhačovice

Radůza - Její umělecká dráha připomíná některé „pohádkové" životopisy.

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie

neděle 29. březen

Dnes má svátek Taťána

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete