Statistika našeho portálu

  • 102 549 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Frenštát pod Radhoštěm - Kalendář akcí

Vydejte se spolu s námi do pohádkového kraje Moravskoslezských Beskyd, kde se nachází oblíbené centrum turistického ruchu Frenštát pod Radhoštěm. Především díky krásné přírodě a dostatku možností pro horskou turistiku a zimní sporty se zde koná i mnoho lákavých turistických a společenských akcí, jejichž přehled Vám v následujícím textu přinášíme.

Hned na počátku roku se milovníci romanticky zasněžené krajiny mohou aktivně či pasivně zúčastnit tradiční výstavy ledových soch na nedalekých Pustevnách, která má romantický název "Sněhové království". Kromě obdivování děl jednotlivých umělců se můžete těšit i na taneční a hudební vystoupení, soutěže pro děti či karaoke show. V závěru dubna pak potěšíme všechny milovníky koňů a zvláště skokových závodů při "Májové ceně". Folklorní tradice a umění si můžete připomenout při "Setkání cimbálových muzik Valašského království", které bývá obohaceno kvalitním gastronomickým doprovodem. Pro zvláště zmlsané jedlíky pak doporučujeme účast na "Gulášových slavnostech", které přitahují pozornost obyvatel města i návštěvníků z dalekého okolí.

K pravidelným akcím konaným v nedaleké vzdálenosti od Frenštátu samozřejmě patří i slavná "Cyrilometodějská pouť", konající se na počátku letních prázdnin. Výzvou pro všechny cyklisty budiž "Cyklomaraton Beskyd Bike", který prověří psychickou i fyzickou připravenost i těch nejlepších účastníků. K pravidelným akcím pak samozřejmě patří i "Frenštátské slavnosti" či "Svatováclavský hudební festival". A ještě na jednu akci bychom rádi upozornili zdatné cyklisty. Jedná se o "Závod horských kol na Velký Javorník", která bývá opravdovou zkouškou vytrvalecké připravenosti.

Zaujala-li Vás nabídka bohatého kulturního programu, vydejte se navštívit Frenštát pod Radhoštěm osobně a vychutnejte si zábavu dle Vaše výběru a gusta. Možná se Vám bude hodit i náš přehled ubytování.

Zobrazuji celkem 1 výsledek

Půjčovna motokár Frenkart - Frenštát pod Radhoštěm

30.07.2016 - 31.12.2025 Frenštát pod Radhoštěm

Naše motokárová dráha se svojí délkou 720 metrů se řadí na 1. místo v délce všech motokárových tratí na celé Moravě! Součástí naší závodní dráhy je i nájezdový můstek pro větší zpestření Vaší jízdy. Trať je navržena tak, aby jste si jízdu maximálně užili. K tomu slouží 15 zatáček, od lehkých až po obtížné, na kterých můžete otestovat své…

Kategorie

sobota 22. červen

Dnes má svátek Pavla

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete