Statistika našeho portálu

  • 93 875 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 185 Míst a památek

Nymburk - Kalendář akcí

Návštěvníkům Nymburka jistě přijde vhod přehled kulturního dění, které Vám přináší náš komplexní turistický průvodce Atlas Česka.

Již v průběhu března se zde můžete zúčastnit energií napumpovaného hudebního festivalu "Rock Nymburk", který každoročně přitáhne pozornost stovek návštěvníků a desítek různorodých kapel. Od dubna do června pak obohacují kulturní život ve městě pravidelně koncerty vážné hudby, pořádané v rámci "Nymburských dnů B.M. Černohorského". Folklorní tradice regionu pak na přelomu května a čevna připomene oblíbený festival "Polabská vonička" (dříve známý jako Šebkův Nymburk), kterého se účastní soubory i jednotlivci z celé republiky.

Milovníkům zlatavého moku pak netřeba připomínat červnový "Den postřižinského piva", který je kromě ochutnávky různých pivních laskomin spojen i s bohatým doprovodným programem pro všechny věkové kategorie. V kině Sokol se ve druhé polovině měsíce října koná filmový festival amatérského a nezávislého filmu "Vystřelená bába".

Přehled těch nejdůležitějších kulturních akcí pořádaných v Nymburku berte jako pozvánku k návštěvě tohoto historického města, které pozorného a vnímavého návštěvníka zaujme desítkami rozličných památek i fascinující okolní přírodou plnou nevšedních scenérií.

Zobrazuji celkem 10 výsledků

Lodě na Labi - Nymburk

21.08.2020 - 23.08.2020 Nymburk

V rámci této akce Lodě na Labi 2020 chce naše společnost představit Labe jako vodní cestu s využitím pro vodní turismus, vodní sporty a osobní lodní dopravu.

FAMU v kině 01 - Nymburk

22.08.2020 Nymburk

FAMU v kině 01 přináší oceňované krátké filmy, které zazářily na Oscarech i světových festivalech. Celovečerní blok představí, čeho je současná animace schopná. Přijďte na to nejlepší z FAMU do kina! 22. SRPNA, SOBOTA, 19.00, ČR / Animovaný / 80,-

Pérák – Na jméně nezáleží. Rozhodují činy! souboru Divadla Vosto5 - Nymburk

29.08.2020 Nymburk

Projekt Film Naživo během letošního léta přináší do kin sérii jedinečných divadelních představení zasazených do unikátních prostředí mimo tradiční jeviště. Patří mezi ně také inscenace Pérák – Na jméně nezáleží. Rozhodují činy! souboru Divadla Vosto5, která přináší překvapivý alternativní výklad našich dějin. A proto se tvůrci rozhodli…

Matěj Homola: Indií na motorce - Nymburk

09.09.2020 Nymburk

Jedním ze způsobů, jak objevovat svět, je kroužit po něm na motorce. Pojďme se za pomoci fotografií a videí virtuálně projet po Indii s Matějem Homolou v sedle legendárního stroje značky ROYAL ENFIELD.

Tajný agent - Divadlo Na zábradlí - Nymburk

12.09.2020 Nymburk

Projekt Film Naživo během letošního léta přináší do kin sérii jedinečných divadelních představení zasazených do unikátních prostředí mimo tradiční jeviště. Posledním z nich je inscenace Tajný agent Divadla Na zábradlí, která nás zavede do brněnského podzemí, do unikátního cihlového vodojemu z konce 19. století.

Den Architektury - Nymburk

03.10.2020 Nymburk

BIJÁKY A KULTURÁKY. LETOŠNÍ DEN ARCHITEKTURY ZAOSTŘÍ NA STAVBY PRO KULTURU Jakou podobu a historii mají stavby biografů a kin? Jaké kulturní domy přinesla poválečná architektura? A kde všude se odehrávala kultura v Nymburce? Odpovědi se dozvíte v sobotu 3. října v nymburském kině, kde se uskuteční festival Den architektury – v…

Dan Bárta & Illustratosphere - Nymburk

13.10.2020 Nymburk

Město Nymburk a Nymburské kulturní centrum vás zvou na koncert k 30. ročníku festivalu Bohuslava Matěje Černohorského.

Wohnout unplugged - Nymburk

07.11.2020 Nymburk

Skupina Wohnout převlékla koncertní šňůru opět do akustického obleku a vyráží na unplugged tour.

Tvořílkov se zimní tematikou - Nymburk

26.11.2020 Nymburk

Prožijte čtvrteční odpoledne v našich tvořivých dílnách se zimní tématikou, kde si budete moci vytvořit různé výrobky s motivem zimy.

Koncert: Bratři Ebenové - Nymburk

07.12.2020 Nymburk

Ojedinělá česká hudební skupina, kterou tvoří bratři Kryštof, Marek a David Ebenové. Nenechte si ujít výjimečný koncert v nymburském kině. Vstupné 490,- / od 1. 11. 2020 vstupné 590,-

Kategorie

úterý 11. srpen

Dnes má svátek Zuzana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete