Statistika našeho portálu

  • 102 223 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Nymburk - Kalendář akcí

Návštěvníkům Nymburka jistě přijde vhod přehled kulturního dění, které Vám přináší náš komplexní turistický průvodce Atlas Česka.

Již v průběhu března se zde můžete zúčastnit energií napumpovaného hudebního festivalu "Rock Nymburk", který každoročně přitáhne pozornost stovek návštěvníků a desítek různorodých kapel. Od dubna do června pak obohacují kulturní život ve městě pravidelně koncerty vážné hudby, pořádané v rámci "Nymburských dnů B.M. Černohorského". Folklorní tradice regionu pak na přelomu května a čevna připomene oblíbený festival "Polabská vonička" (dříve známý jako Šebkův Nymburk), kterého se účastní soubory i jednotlivci z celé republiky.

Milovníkům zlatavého moku pak netřeba připomínat červnový "Den postřižinského piva", který je kromě ochutnávky různých pivních laskomin spojen i s bohatým doprovodným programem pro všechny věkové kategorie. V kině Sokol se ve druhé polovině měsíce října koná filmový festival amatérského a nezávislého filmu "Vystřelená bába".

Přehled těch nejdůležitějších kulturních akcí pořádaných v Nymburku berte jako pozvánku k návštěvě tohoto historického města, které pozorného a vnímavého návštěvníka zaujme desítkami rozličných památek i fascinující okolní přírodou plnou nevšedních scenérií.

Kategorie

sobota 20. duben

Dnes má svátek Marcela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete