Statistika našeho portálu

  • 101 008 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Lázeňské folklorní zpívání 2015 - Ostrožská Nová Ves

19.05.2015 Ostrožská Nová Ves

Vydejte se spolu s Atlasem Česka na další ročník sympatické akce "Lázeňské folklorní zpívání", která se pravidelně koná ve druhé polovině měsíce května v malebné vesničce Ostrožská Nová Ves. Ať již se sem vydáte na příjemný lázeňský pobyt či výhradně na akci samotnou, rozhodně nebudete litovat. Od roku 2007 zde totiž vystupují desítky folklorních souborů, které svým zpěvem potěšily již tisíce…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Vydejte se spolu s Atlasem Česka na další ročník sympatické akce "Lázeňské folklorní zpívání", která se pravidelně koná ve druhé polovině měsíce května v malebné vesničce Ostrožská Nová Ves. Ať již se sem vydáte na příjemný lázeňský pobyt či výhradně na akci samotnou, rozhodně nebudete litovat. Od roku 2007 zde totiž vystupují desítky folklorních souborů, které svým zpěvem potěšily již tisíce nadšených návštěvníků.

Co Vás zde čeká

Hlavním smyslem akce je přiblížení a udržení folklorních tradic, které ve spojení s okouzlujícími prostory zdejších lázní vytváření originální a především atraktivní spojení. Kromě souborů a jednotlivců z obce i jejích blízkého okolí se akce pravidelně účastní i zahraniční hosté. Obdivovat můžete umění souborů z Horňácka, Kyjovska, Strážnicka, Podluží i známého Vlčnova. Raritou tohoto podniku jsou pak především unikátní hudební nástroje, které odkazují na umění a dovednosti generací našich předků. O pohodlí všech diváků se starají pečliví organizátoři, kteří kromě výživného kulturního programu servírují i gastronomické pochoutky okolního regionu.

Tož přijeďte se podívat i Vy a budeme jen rádi, když si s námi s chutí zazpíváte.

Lázeňské folklorní zpívání 2015

Datum tohoto ročníku je prozatím pouze předpokládané, podrobné informace se připravují.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 30. září

Dnes má svátek Jeroným

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete