Statistika našeho portálu

  • 98 908 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Lázeňský fašank 2018 - lázně Hodonín

03.02.2018 Hodonín

Zveme všechny návštěvníky malebného moravského městečka Hodonína k pravidelné kulturně-společenské akci "Lázeňský fašank", která ve vybraný únorový den rozjasní zdejší lázně i jejich okolí. Těšit se můžete na folklorní fašankovou obchůzkou masek, které se účastní malé i velké maškary, připomínající rozmanitost blížících se jarních měsíců.Na co se můžete těšitDobrou zábavu a bujaré…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lázně Hodonín
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Hodonín
Obec
Hodonín

Fotogalerie k článku

Zveme všechny návštěvníky malebného moravského městečka Hodonína k pravidelné kulturně-společenské akci "Lázeňský fašank", která ve vybraný únorový den rozjasní zdejší lázně i jejich okolí. Těšit se můžete na folklorní fašankovou obchůzkou masek, které se účastní malé i velké maškary, připomínající rozmanitost blížících se jarních měsíců.

Na co se můžete těšit

Dobrou zábavu a bujaré veselí ještě podpoří krojovaní muzikanti z cimbálové kapely či nepočítaně zabijačkových specialit a dalších gastronomických pochoutek. Mrazivým dnem zavoní čerstvé jitrničky, jelítka, ovárek či prejt, ale také boží milosti, fašankové koblížky či svařené víno. Odpolední průvod vrcholí ve večerních hodinách v areálu kongresového sálu lázeňského domu, kde místní obyvatelé i návštěvníci sledují symbolické pochovávání basy za doprovodu dechové hudby a následný zábavný program si již užijí na vlastní kůži.

Organizátoři zajišťují každým rokem dostatek jídla a pití, o kvalitní muzice a zábavných soutěžích ani nemluvě. Zbývá již jen doplnit informaci, že vstup na tuto stále populárnější lidovou akci mají zdarma malí i velcí návštěvníci!

Lázeňský fašank 2018

Plakát

 

Těšíme se na vás!

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete