Statistika našeho portálu

  • 85 457 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 151 Míst a památek

Lednový Underground v Kralupech nad Vltavou

20.01.2018 Kralupy nad Vltavou

Fanoušky klubové hudby a milovníky filmových projekcí s hudební tématikou bychom rádi pozvali na oblíbený festival "Lednový Underground", konající se v polovině ledna již několikátým rokem v Kralupech nad Vltavou.Multižánrový festivalProstor zdejšího kulturního domu se o jednom z lednových víkendů promění na arénu populárních (v minulosti například Zuby nehty, Kašpárek v rohlíku či…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Fanoušky klubové hudby a milovníky filmových projekcí s hudební tématikou bychom rádi pozvali na oblíbený festival "Lednový Underground", konající se v polovině ledna již několikátým rokem v Kralupech nad Vltavou.

Multižánrový festival

Prostor zdejšího kulturního domu se o jednom z lednových víkendů promění na arénu populárních (v minulosti například Zuby nehty, Kašpárek v rohlíku či Swordfishtrombones) i méně známých kapel, které na několika scénách předvádějí své nesporné umění. Zajímavou součástí akce je sekce zaměřená na tvorbu originálních písničkářů, kteří tak mají jedinečnou možnost dostat se do širšího povědomí společnosti. Na své si během "Lednového Undergroundu" přijdou vyznavači skoro všech hudebních žánrů, přičemž jedinou výjimkou je snad dechová či vážná hudba. Pravidelně zaznívají folkové, punkové, swingové, jazzové, ska, cikánské či reggae rytmy, přičemž nechybí ani oblíbená část zaměřená na zhudebněné texty předních českých básníků.

Pozitivně lze hodnotit i snahu organizátorů o benefiční zaměření celého festivalu, které přispívá k zabezpečení chodu i existence rozmanitých kulturních i edukačních objektů v celém městě. Každý z návštěvníků má možnost přispět na dobrou věc, což se také ve většině případů děje. Na závěr lze ještě uvést skutečnost, že většinu z návštěvníků této akce tvoří zdejší obyvatelé a návštěvníci z ne příliš vzdáleného hlavního města. Věříme, že mezi ně budete při dalším ročníku patřit i Vy!

Lednový Underground v roce 2018

Hudební festiválek LU se bude konat v Kulturním domě Vltava 20. ledna 2018.

 

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Další akce v okolí

LiStOVáNí: Doppler - Mělník

23.01.2019 - 23.01.2019
Mělnické kulturní…

Akční scénické čtení z knihy Erlenda Loe.

Nora (Domeček pro panenky) - Mělník

24.01.2019 - 24.01.2019
Mělnické kulturní…

I bezelstné hrdinky mívají svá tajemství. Představení Divadla Pod Palmovkou.

Divadlo dětem – Polívková pohádka -…

27.01.2019 - 27.01.2019
Mělnické kulturní…

Úvodní představení v rámci přehlídky amatérských divadelních souborů Divadlo dětem 2019.

La La Land - Mělník

22.01.2019 - 22.01.2019
Mělnické kulturní…

Představení kurzů moderního tance Dana Pala Creativity.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete