Statistika našeho portálu

  • 89 061 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 163 Míst a památek

Největší světový drum bass festival Let It Roll 2019v Milovicích

31.07.2019 - 04.08.2019 Milovice

Největší světový drum bass festival se vrací na letištní plochu Milovice - Boží Dar. Zažij 3 noci nezapomenutelné jízdy na největším drum & bassovém festivalu. Let It Roll ti otevírá cestu do světa unikátního stage designu, který každý rok poodkrývá příběh robotů.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Letos se účastníci mohou těšit na zdokonalený systém tzv. Rollin´ Green, tedy program na třídění odpadu a recyklace, nebo osvětový stánek Hard & Smart, ve kterém budou mít lidé možnost dozvědět se více o účincích a důsledcích užívání legálních i nelegálních psychotropních látek. Smyslem programu je prevence a předcházení rizikovému chování a zmírnění negativních jevů spojených s užíváním legálních i nelegálních psychotropních látek. Ve stánku si účastníci festivalu mohou také doplnit vitamíny z ovoce, které stánek zdarma nabízí a v klidu si odpočinout.

Komfort ve vychytaném areálu, díky kterému se návštěvníci na festivalu Let It Roll každým rokem rádi vracejí, bude zase o špetku propracovanější. "Snažili jsme se vylepšit areál tak, aby se zde všichni cítili dobře. Pro tento ročník jsme zajistili dostatek toalet, vody, krytých jevišť a stíněných trávníků, kde se budou moci účastníci schovat před sluncem. Celkově kemp, food zone a bary budou mít všichni na dosah ruky," popisuje Souček.

Let It Roll se v Česku koná již podvanácté a jde o největší drum and bass festival na světě.


I letos organizátoři spolupracují s předními stage designéry a architekty a připravují světelné show a tematické kulisy na motivy války lidí proti strojům. Let It Roll založil český DJ Zdeněk Souček, který z něj vybudoval úspěšnou "firmu”. Vloni akci navštívilo 30 tisíc fanoušků z 64 zemí světa.

Mapa

Další akce v okolí

Přístavní slavnost - Nymburk

03.08.2019 - 03.08.2019
Nymburk

Již šestnáctým rokem jsme pro vás připravili jednodenní hudební festival pro všechny věkové kategorie. Na své si přijde…

Letní divadelní představení Strašid…

23.08.2019 - 23.08.2019
Zámek Loučeň

Divadelní komedie Strašidlo Cantervillské na nádvoří zámku.

Postřižinská dočesná - Nymburk

31.08.2019 - 31.08.2019
Nymburk

Tradiční Postřižinská dočesná - slavnost dokončení sklizně chmele v Pivovaru Nymburk. Ochutnávky Postřižinského piva,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 22. červenec

Dnes má svátek Magdaléna

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete