Statistika našeho portálu

  • 99 338 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Letiště Brno ozdobí již pošesté stovka fotoobrazů výstavy „Kde se létá vzhůru“ z cyklu OBRAZY Z CEST projektu Dušana Procházky

18.06.2013 - 30.09.2013 Brno

Letiště Brno ozdobí již pošesté stovka fotoobrazů výstavy "Kde se létá vzhůru" z cyklu OBRAZY Z CEST projektu Dušana Procházky Po dobu téměř tří měsíců, od 18.6. do 30.9. letošního roku, bude v prostorách brněnského letiště probíhat pod názvem "Kde se létá vzhůru VI" další ročník výstavy velkoplošných fotoobrazů představující téměř sto děl klubu autorů sdruženého internetovým portálem…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Letiště Brno ozdobí již pošesté stovka fotoobrazů výstavy "Kde se létá vzhůru" z cyklu OBRAZY Z CEST projektu Dušana Procházky

 

Po dobu téměř tří měsíců, od 18.6. do 30.9. letošního roku, bude v prostorách brněnského letiště probíhat pod názvem "Kde se létá vzhůru VI" další ročník výstavy velkoplošných fotoobrazů představující téměř sto děl klubu autorů sdruženého internetovým portálem www.obrazyzcest.cz.

Výstava se uskuteční pod záštitou hejtmana Michala Haška a je tradičním dárkem amatérských fotografů a cestovatelů Letišti Brno a.s. Touto výstavou chtějí amatérští autoři podpořit nejen význam brněnského letiště, jako důležité dopravní křižovatky, zpříjemnit prostředí ukázkami zajímavých destinací,  ale také poukázat na naše město, kraj i významné firmy.

Výstava bude opět na několika místech letiště: těžištěm budou obrazy v neveřejném prostoru  prvního patra odletové haly, členěné na blízké světy a světy vzdálené. Destinace "brněnských letů" tu budou kontrastovat se světadíly na které se specializují jednotliví členové klubu. Zde se opět představí cestopisné i náladové obrazy z cest po ostrovech a pobřežích Evropy od Dušana Procházky, zemí Asie, Afriky, severní a jižní Ameriky a Austrálie od dalších autorů. Samostatnou částí budou obrázky z Izraele, který je autory vnímán jako křižovatka kontinentů i náboženství od Jiřího Vaníčka a Nový Zéland manželů Haškových. Tradičně budou prezentováni i mladí talentovaní fotografové, letos cestovatelé Filip Nekuda či Jozef Urban s obrazy svých oblíbených míst.

Ve veřejně přístupném prostoru a v prostoru kavárny u cestovních kanceláří budou pak umístěny náladové obrázky. Samostatnou částí bude expozice v příletové hale. Netradiční představení města Brna a některých míst Jihomoravského kraje zde vytvoří obrázky od Hany Kmoníčkové a Vladimíra Opluštila.

Významné je i sponzorské zázemí, jenž se podařilo pro akci získat. Hlavními partnery je pojišťovna Generali, společnost Nikon a firma Medicom- Angelini. Mezi dalšími partnery nebudou chybět známé brněnské firmy a tradiční partneři výstavy BVV, ČSOB, Centrála cestovního ruchu JM, Autodrom Brno, Firotour, Brother, Renocar, Čedok, Cardion, Dosting a další.

Mapa

Další akce v okolí

Circus Varius - Brno

11.02.2023 - 11.02.2023
Křídlovická 911/34, Brno

V únoru 2023 přijede poprvé do České republice Circus Varius se svým programem „Cirkus Varius na ledě“. V ledové show…

VIDA! After Dark | #46 | Crime - Br…

16.02.2023 - 16.02.2023
VIDA! science centrum

Večer pro dospělé v zábavním vědeckém parku. Čtvrtek 16. února věnujeme tématu zločinu.

Sama pěšky z Mexika do Kanady - Brno

20.02.2023 - 20.02.2023
Univerzitní kino Scala,…

Jen s batohem a bez příprav zdolala za 176 dnů jednu z nejtěžších pěších tras světa!

Slavnosti moravského uzeného a vína…

25.02.2023 - 26.02.2023
Hrad Veveří

Největší uzenářsko-vinařská show (možná) na světě, v Česku určitě Opět zavoní uzené, vinaři otevřou své nejlepší lahve.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 7. únor

Dnes má svátek Veronika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete