Statistika našeho portálu

  • 102 710 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Letní kino 2023 - Černošice

31.08.2023 - 03.09.2023 Černošice

Letní kino Černošice promítá v černošickém parku Berounka. Pořadatelem je iniciativa Na Nohou, otevřená skupina přátel z Černošic a okolí.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
park Berounka 252 28, Černošice
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Praha-západ
Obec
Černošice

Fotogalerie k článku

▬ LETOS PROMÍTÁME ▬
Čtvrtek 31.8. – Kocour v botách (rodinný)
Pátek 1.9. – Social dilema (dokument)
Sobota 2.9. – Top gun - Maverick (akční/drama)
Neděle 3.9. - Drž hubu! (komedie)
 
▬ PRAKTICKÉ INFO ▬
Posezení: Lavičky v dostatečném počtu zajištěny. Deky k zapůjčení v Picnic. Vlastní lehátka a křesla povolena. 🙂
Doprava: 5 min chůze ze žel. zastávky Černošice směrem k řece po hlavní ulici směr Radotín.
Občerstvení: Na místě zajišťuje občerstvení kamenné bistro PicNic
 
▬ VÍCE O FILMECH ▬
== Čtvrtek 31.8. - Kocour v botách ==
2022, USA, animovaný, 101 min,
Audio: český dabing
Když máte k dispozici devět životů, tak vám na tom, že tu a tam něco odskáčete, vůbec nezáleží, zvlášť když jste legendární hrdina, který se dobrovolně vrhá do těch nejbláznivějších dobrodružství. Kocour v botách právě zachránil obyvatele jednoho městečka před řáděním zuřivého obra, jenže při tom přišel o předposlední ze svých životů. Takové zjištění by zamávalo s mnohem odolnějším charakterem. Kocour se proto rozhodne pověsit boty na hřebík a žít dál v relativním bezpečí kočičího útulku jako obyčejný chlupatý mazlíček. To by ovšem nesměl mít v patách drsnou Zlatovlásku a její tři drsné medvědí parťáky, kteří s ním mají nevyrovnané účty, a také tajemného Vlka, který šermuje jako ďábel (a možná taky ďábel je). Naděje naštěstí umírá poslední – v Kocourově případě má podobu legendární Hvězdy přání, která by mu mohla obnovit ztracené životy. Jenže taková vzácná věc se nesmírně těžko hledá. Kocour v botách musí spolknout hrdost a uzavřít příměří se svou věčnou soupeřkou, kočičí zlodějkou Čiči Pacičkou. Spolu s ní a novým kamarádem Psem, který kdovíproč předstírá, že je kočka, se vydává vstříc pohádkovému dobrodružství, na jehož konci na všechny čeká odměna. Tedy pokud najdou Hvězdu přání jako první.
 
== Pátek 1.9. - The Social Dilema ==
2020, USA , dokumentární, 94 min,
Audio: Anglicky s českými titulky
Snímek kombinuje rozhovory s odborníky a ilustrativní hrané pasáže. Film režíroval Jeff Orlowski, který také společně s Davisem Coombem a Vickie Curtis napsal scénář. Film zkoumá vzestup sociálních médií a škody, které způsobily společnosti. Zaměřuje se na vykořisťování uživatelů sociálních sítí pro finanční zisk prostřednictvím kapitalismu dohledu a data miningu. Ukazuje, jak má design sociálních sítí podněcovat závislost, jak se používá v politice, jaký má dopad na duševní zdraví (včetně duševního zdraví adolescentů a rostoucí míry sebevražd mladistvých) a jakou roli hraje v šíření konspiračních teorií.
 
== Sobota 2.9. – Top Gun - Maverick ==
2022, USA, drama / akční, 131 min,
Audio: anglicky s českými titulky
Pete "Maverick" Mitchell (Tom Cruise) k smrti rád pilotuje stíhačky. Dokonce tak, že se už přes třicet let úspěšně brání povýšení ve strukturách amerického letectva, protože to by ho z kokpitu vyhnalo do vyhřáté kanceláře. Maverick byl navíc vždycky magnetem na průšvihy, což se s armádní kariérou taky docela vylučuje. Pilot je ovšem bravurní, možná ten úplně nejlepší, a proto dostane nabídku stát se instruktorem elitních stíhačů z programu Top Gun, které má připravit na úkol, jenž spadá do kategorie Mission Imposssible. Kromě téhle bude muset Maverick zvládnout i jednu obtížnou soukromou misi. Jedním z pilotů, které má připravit do akce, je i Bradley Bradshaw (Miles Teller), syn jeho kamaráda a navigátora Goose. Znalci prvního Top Gunu vědí, že Goose zahynul, když se neúspěšně katapultoval z neovladatelné stíhačky, pilotované právě Maverickem. A jeho syn mu otcovu smrt klade za vinu. Maverick za žádnou cenu nechce, aby Bradleyho potkal stejný osud jako jeho otce. Přitom si uvědomuje, že pravděpodobnost, že některý z pilotů plánovanou leteckou operaci nepřežije, není vůbec malá.
 
== Neděle 3.9. - Drž hubu! ==
2003, FR, komedie, 87 min,
Audio: český dabing
Nešikovný prostoduchý zlodějíček Quentin přepadne směnárnu. Policie ho zatkne.. Pak pro dozorce nastává pravá kalvárie: s Quentinem, který stále dobrosrdečně rozpráví, nikdo nechce na cele být. Nakonec ho dají k Rubymu, známému lupiči, který jistému Vogelovi ukradl dva miliony. Peníze se ale nikdy nenašly a Ruby zarytě mlčí. Ruby plánuje útěk. Quentin, který by udělal všechno, aby mu pomohl, zavolá na pomoc přítele Martineaua a připraví svůj vlastní útěk. Jenže v téže době má Ruby utéct s pomocí podplaceného ošetřovatele. Ruby se nejdřív na Quentina hrozně zlobí a je přesvědčený, že je převlečený polda. Teprve když se dozví, že Quentin je také zloděj, začne ho brát aspoň trochu na vědomí. Společně prchají před policií a ruby chystá pomstu za svoji milenku.
Těšíme se na vás!
 
 

 

Mapa

Další akce v okolí

Trampské Pikovice 2024

14.09.2024 - 14.09.2024
Ke Stezce

31. ročník Festivalu trampských, country a folkových skupin.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete