Statistika našeho portálu

  • 87 784 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 161 Míst a památek

Letní sborová dílna - Lomnice u Tišnova

04.07.2012 - 14.07.2012 Lomnice u Tišnova

Letošní dílna se ponese v duchu předešlých ročníků, což obnáší otevření 3 ateliérů. Již poněkolikáté,ale stále žádaný ateliér, který je omezen počtem osob Dady Klementové, lektorky na brněnské JAMU a skvělé klavíristky a skladatelky. Její ateliér bude zaměřen a populár 60. a 70 let. Druhým rokem se zde objeví v ateliéru klasika a lidové písně sbormistr Janáčkovy opery Brno Pavel Koňárek a v…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lomnice u Tišnova
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-venkov
Obec
Tišnov

Fotogalerie k článku

Letošní dílna se ponese v duchu předešlých ročníků, což obnáší otevření 3 ateliérů. Již poněkolikáté,ale stále žádaný ateliér, který je omezen počtem osob Dady Klementové, lektorky na brněnské JAMU a skvělé klavíristky a skladatelky. Její ateliér bude zaměřen a populár 60. a 70 let. Druhým rokem se zde objeví v ateliéru klasika a lidové písně sbormistr Janáčkovy opery Brno Pavel Koňárek a v ateliéru jazz americký skladatel, aranžér a špičkový klavírista ve svém oboru Skip Wilkins, který povede svou třídu i s dcerou Emily Wilkins absolvent oboru dirigování a zpěvu.

V loňském roce se poprvé naskytla možnost otevření Semináře sólového zpěvu. Není jednoduché nalézt lektora, který by profesionálně a s dlouholetou zkušeností tento seminář vedl. Pionýrem byl v roce 2011 Tomáš Trapl a letos Hana Horká, lektorka sólového zpěvu na Janáčkově akademii múzických umění a hlasová poradkyně sólistů Městského divadla Brno.

Festival kapel

V rámci 5. LSD se též uskuteční Festival kapel zemí Visegrádské čtyřky , který se uskuteční těsně po skončení Letní sborové dílny v sobotu 14.7. 2012 na nádvoří zámku v Lomnici. Českou republiku zastoupí vítěz mezinárodní soutěže big bandů Bis Side Big Band Praha, Polskou republiku jazzové seskupení Inner spaces, a Mad´arskou republiku Maďarsko slovenská cimbálovka Heráka.

Účastníci LSD mají vstup na tento koncert zdarma.

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Den dětí - cesta časem - Rosice

01.06.2019 - 01.06.2019
Nádvoří rosického zámku

1. června na nádvoří rosického zámku.

Svatobor 2019 - Nová Ves

15.06.2019 - 15.06.2019
Nová Ves

Zpestřete si víkend a zavítejte spolu s námi do dob raného středověku.

Klubová výstava špiců

20.06.2019 - 20.06.2019
v kynologickém areálu…

Srdečně zveme milovníky a příznivce špiců na již tradiční setkání při výstavě konané v kynologickém areálu ve Zbraslavi…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Tip na dovolenou v autokempu

Pokud patříte mezi ty, kteří už nyní dopředu plánují svou letní dovolenou, zkuste se nechat inspirovat rozkošnou dovolenou na Rozkoši v autokempu Rozkoš.

Více na stránce Rozkošná dovolená na Rozkoši.

Kategorie

pátek 24. květen

Dnes má svátek Jana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete