Statistika našeho portálu

  • 92 570 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Letní scéna Harfa - Praha

10.07.2017 - 03.09.2017 Praha

OPĚT PLNO ZÁBAVY NA LETNÍ SCÉNĚ HARFA    LETNÍ SCÉNA HARFA VSTUPUJE JIŽ DO šesté SEZÓNY. PRO DIVÁKY JE PŘIPRAVENO celkem 37 PŘEDSTAVENÍ, KTERÁ SE ODEHRAJÍ V OBDOBÍ OD 10. ČERVENCE DO 3. ZÁŘÍ 2017. LETOŠNÍ ROČNÍK PŘEDSTAVÍ opět celou ŘADU OBLÍBENÝCH ČESKÝCH HERCŮ. NÁVŠTĚVNÍCI SE MOHOU TĚŠIT NAPŘÍKLAD NA JosEFA DVOŘÁKA, VERONIKU ŽILKOVOU, RUDOLFA HRUŠÍNSKÉHO, VERONIKU FREIMANOVOU, lINDU RYBOVOU,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Galerie Harfa, Praha - Vysočany
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

OPĚT PLNO ZÁBAVY NA LETNÍ SCÉNĚ HARFA
    
LETNÍ SCÉNA HARFA VSTUPUJE JIŽ DO šesté SEZÓNY. PRO DIVÁKY JE PŘIPRAVENO celkem 37 PŘEDSTAVENÍ, KTERÁ SE ODEHRAJÍ V OBDOBÍ OD 10. ČERVENCE DO 3. ZÁŘÍ 2017. LETOŠNÍ ROČNÍK PŘEDSTAVÍ opět celou ŘADU OBLÍBENÝCH ČESKÝCH HERCŮ. NÁVŠTĚVNÍCI SE MOHOU TĚŠIT NAPŘÍKLAD NA JosEFA DVOŘÁKA, VERONIKU ŽILKOVOU, RUDOLFA HRUŠÍNSKÉHO, VERONIKU FREIMANOVOU, lINDU RYBOVOU, DAVIDA PRACHAŘE, HALINU PAWLOVSKOU, ZDEŇKA IZERA, MONIKU ABSOLONOVOU, LEOŠE NOHU, PETRA NÁROŽNÉHO, evu decastelo A DALŠÍ.

Kromě mnoha osvědčených představení, která v uplynulých ročnících trhaly divácké rekordy, se mohou návštěvníci těšit na premiéru nového nastudování brilantní komedie Donalda Churchilla Natěrač, s Leošem Nohou, Barborou Mottlovou a Evou Decastelo. Letos poprvé vystoupí na Letní scéně Harfa také Josef Dvořák. Představí se zde hned ve dvou úspěšných titulech. Prvním z nich je komedie S Pydlou v zádech, která má za sebou už stovku repríz, druhým pak vlastní adaptace muzikálu Divotvorný hrnec pod názvem Čochtan vypravuje. Vstupenky na všechna představení Letní scény Harfa lze zakoupit v předprodeji u pořadatele akce Kulturní portál.cz, dále pak v prodejních sítích TicketPortal, TicketArt, TicketPro a v Info stánku Galerie Harfa.

Na Letní scéně Harfa se můžete opět těšit na mnoho zábavy. Očekávanými novinkami letošního ročníku jsou francouzská komedie Jméno s Romanem Zachem a Lindou Rybovou v hlavní roli, představení Úča musí pryč či komedie Byt na inzerát a Příběh jednoho hradu. Kulturním zážitkem pak bezesporu bude vystoupení Rudolfa Hrušínského s Veronikou Freimanovou v romantické komedii Bosé nohy v Parku.  
Velký ohlas v minulosti sklidily hry s excelentním komikem Petrem Nárožným. Letos se s ním diváci mají možnost setkat nejen v situační komedii V Paříži bych tě nečekala, tatínku, ale také po boku Václava Vydry v komedii Víš přece, že neslyším, když teče voda nebo s Naďou Konvalinkovou ve hře S Tvojí dcerou ne!.

Stejně jako v minulých ročnících se na Letní scéně Harfa představí divácky oblíbená one-man show. Legendární inscenace Caveman se do nákupního centra vrací hned třikrát. Chybět nebudou ani další oblíbené tituly, které mají v programu Letní scény Harfa několikaletou tradici – kultovní představení Monology vagíny, one-man show Táta a talk show Haliny Pawlovské Manuál zralé ženy. Na střeše Galerie Harfa se představí také Zdeněk Izer se svou show Zdeněk Izer a autokolektiv. Milovníci stand-up comedy pak ocení vystoupení komiků z pořadu Na stojáka! Miloše Knora, Petra Vydru a Jakuba Žáčka s jejich speciálním hostem Veronikou Žilkovou.

Tvůrci Letní scény Harfa nezapomněli ani na nejmenší diváky. Jako rozloučení s prázdninami pro ně připravili pohádkový muzikál z dílny Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře Princové jsou na draka.
 
Letní scéna Harfa se nebojí ani nepříznivého počasí. V případě deště se totiž představení přesouvají do 200 m vzdáleného Divadla Gong. O přesunu se rozhoduje v den konání představení zhruba v 17 hodin (v případě pohádek v 15 hodin). Všechny potřebné informace budou zveřejněny na webových stránkách www.letniscenaharfa.cz.

Podrobný bohatý program

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Koncert filmové hudby - Praha

06.03.2020 - 06.03.2020
Malenická 1784/1, Praha…

Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka zve všechny milovníky filmových melodií na další ze svých koncertů, tentokrát ve…

Koncert symfonických rokových hitů …

28.04.2020 - 28.04.2020
Praha

V dubnu roku 2020 uvede SHOW №1 AGENCY do Česka nezapomenutelnou a velkolepou podívanou. V rámci česko-slovenského…

La Película - přehlídka španělských…

18.02.2020 - 23.02.2020
Kino Světozor,…

Kulturní festival La Película přibližuje širokému spektru diváků aktuální španělskou kinematografii a informuje…

Za sovím houkáním - Praha

18.02.2020 - 25.02.2020
Praha

Atlas Česka zve všechny milovníky přírody a obohacujících procházek za poznáním skrytých divů na výjimečnou akci "Za…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 23. únor

Dnes má svátek Svatopluk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete