Statistika našeho portálu

  • 90 561 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 170 Míst a památek

Užijte si filmy na maximum za minimum! Levná neděle v Cinema City proběhne tentokrát i se speciálními formáty IMAX a 4DX

19.05.2019 Praha

Nezažili jste ještě film na velkém plátně nebo na pohyblivých sedačkách. Tuto neděli 19. května máte výjimečnou příležitost si dopřát obojí, a navíc za skvělou cenu. A nejen to! Cinema City si přichystalo pro všechny nadšence akci LEVNÁ NEDĚLE, během které si užijete spoustu dalších filmů za zlomek ceny. Pokud jste členy CINEMA CITY CLUBu seženete vstupenky na 2D projekci za 60 Kč, v případě 3D zaplatíte pouze 100 Kč. Filmy naplno můžete zažít v kině IMAX a to pouze za 70 Kč za 2D, 110 Kč za 3D formát. Promítání v sále 4DX, díky kterému si film užijete opravdu všemi smysly, bude pro členy klubu od 160 Kč.

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Nezažili jste ještě film na velkém plátně nebo na pohyblivých sedačkách. Tuto neděli 19. května máte výjimečnou příležitost si dopřát obojí, a navíc za skvělou cenu. A nejen to! Cinema City si přichystalo pro všechny nadšence akci LEVNÁ NEDĚLE, během které si užijete spoustu dalších filmů za zlomek ceny. Pokud jste členy CINEMA CITY CLUBu seženete vstupenky na 2D projekci za 60 Kč, v případě 3D zaplatíte pouze 100 Kč. Filmy naplno můžete zažít v kině IMAX a to pouze za 70 Kč za 2D, 110 Kč za 3D formát. Promítání v sále 4DX, díky kterému si film užijete opravdu všemi smysly, bude pro členy klubu od 160 Kč.

Jestli patříte mezi těch pár posledních, kteří ještě neviděli závěrečnou epizodu marvelovské ságy Avengers: Endgame a nebo si je chcete užít znovu, máte nyní jedinečnou příležitost. Filmovou novinkou je návrat Keanu Reevese jako super zabijáka Johna Wicka, jedná se již o třetí film úspěšné akční série, který si určitě nenechte ujít. V  nabídce v rámci akce LEVNÁ NEDĚLE mají své zastoupení i filmy pro mladší diváky. Pokémon: Detektiv Pikachu nebo UglyDolls.Na vlně romantiky se pro změnu můžete svézt s novým filmem Láska na druhý pohled. Do akce LEVNÁ NEDĚLE je zapojena spousta dalších filmů, program jednotlivých kin naleznete na www.cinemacity.cz.

Počet míst je omezen, proto si kupte již dnes nejlepší místa on-line nebo na pokladně kina!

Návštěva kina pro vás bude ještě výhodnější, pokud se stanete členy CINEMA CITY CLUBu. Členstvím v klubu získáte mnoho výhod a slev. Dalším bonusem je newsletter, díky kterému získáte nejzajímavější novinky ze světa filmu či informace o jedinečných akcích jako první. Členy klubu se můžete stát dvěma způsoby, buď vyplněním formuláře na pokladně,  nebo on-line: www.cinemacity.cz/e-club.

Jednotlivé ceny různých projekcí:

  • Zvýhodněná cena vstupenky na projekci ve 2D formátu činí 80 Kč (pro členy CINEMA CITY CLUBu 60 Kč).
  • Zvýhodněná cena vstupenky na projekci ve 3D formátu činí 120 Kč včetně 3D brýlí (pro členy CINEMA CITY CLUBu 100 Kč).
  • Zvýhodněná cena vstupenky na projekci ve 2D IMAX formátu činí 90 Kč (pro členy CINEMA CITY CLUBu 70 Kč).
  • Zvýhodněná cena vstupenky na projekci ve 3D IMAX formátu činí 130 Kč včetně 3D brýlí (pro členy CINEMA CITY CLUBu 110 Kč).
  • Zvýhodněná cena vstupenky na projekci ve 2D 4DX formátu činí 180 Kč (pro členy CINEMA CITY CLUBu 160 Kč).
  • Zvýhodněná cena vstupenky na projekci ve 3D 4DX formátu činí 220 Kč včetně 3D brýlí (pro členy CINEMA CITY CLUBu 200 Kč).

Další akce v okolí

Mezinárodní festival designu Design…

17.10.2019 - 21.10.2019
Výstaviště Praha…

Designblok, Prague International Design Festival je největší výběrová přehlídka designu a módy ve střední Evropě.…

Čakan múzou proměněný – Praha

18.10.2019 - 18.10.2019
Národopisné muzeum…

Přijďte se seznámit s unikátním hudebním nástrojem – čakanem.

Struny Teens - Praha

19.10.2019 - 19.10.2019
Praha

Baví tě muzika a umění? Chceš vědět, jak to chodí v umělecké branži? Jak se dělá muzika v domácím studiu? Jak se dostat…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 18. říjen

Dnes má svátek Lukáš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete