Statistika našeho portálu

  • 94 431 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

LIBOR JANEČEK – kytara, KRISTINA VACULOVA – fletna - Třebíč

17.10.2012 Třebíč

Program: Francois Molino, Antonio Vivaldi, Béla Bartók, Jan Truhlář ad.Libor Janeček je absolventem brněnské konzervatoře. V letech 1992 - 2008 účinkoval v duu Instrumental tandem (kytara-akordeon) se za - měřením na argentinské tango Astora Piazzolly. V tomto obsazení pořídil řadu nahrávek pro Český rozhlas. V Českém rozhlase v Brně byly také nahrány 2 CD s hudbou Astora Piazzolly i dalších…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Program: Francois Molino, Antonio Vivaldi, Béla Bartók, Jan Truhlář ad.

Libor Janeček je absolventem brněnské konzervatoře. V letech 1992 - 2008 účinkoval v duu Instrumental tandem (kytara-akordeon) se za - měřením na argentinské tango Astora Piazzolly. V tomto obsazení pořídil řadu nahrávek pro Český rozhlas. V Českém rozhlase v Brně byly také nahrány 2 CD s hudbou Astora Piazzolly i dalších jihoamerických skladatelů. V současné době se věnuje sólové koncertní činnosti. Vystupuje také s kytaristou Jindřichem Kaulfersem v programu španělské a jihoamerické

hudby i v souboru barokní a klasické hudby Trio Bel Canto. Jako sólista koncertoval také s Tišnovským komorním orchestrem.

Kristina Vaculová jako sólistka vystoupila s našimi předními orchestry, např. SOČR v Praze, Filharmonie Brno, Moravská filharmonie Olomouc, Filharmonie Bohuslava Martinů, Janáčkova filharmonie Ostrava, Komorní orchestr Bohuslava Martinů. Ještě během svých studií se úspěšně zúčastnila řady národních a mezinárodních soutěží, kde sbírala nejvyšší ocenění.

II. koncert KPH

Mapa

Další akce v okolí

Beatles ve fraku - Třebíč

27.10.2020 - 27.10.2020
Foyer divadla Pasáž,…

Koncert u příležitosti slavnostního večera ke vzniku ČSR a udělení cen města významným osobnostem veřejného života.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 27. říjen

Dnes má svátek Šarlota / Zoe

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete