Statistika našeho portálu

  • 99 296 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Litoměřická notička 2017 - Litoměřice

31.03.2017 Litoměřice

Velmi rádi představujeme širšímu diváckému spektru takové kulturní akce, jenž vycházejí z neumdlévající píle a aktivity organizátorů, kteří jim věnují většinu svého volného času, což se odráží i na autenticitě a rodinné atmosféře takových podniků. Zářným příkladem akce tohoto typu je "Litoměřická notička", která se již pěknou řádku let koná pod patronátem litoměřické Základní školy v ulici B.…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Velmi rádi představujeme širšímu diváckému spektru takové kulturní akce, jenž vycházejí z neumdlévající píle a aktivity organizátorů, kteří jim věnují většinu svého volného času, což se odráží i na autenticitě a rodinné atmosféře takových podniků. Zářným příkladem akce tohoto typu je "Litoměřická notička", která se již pěknou řádku let koná pod patronátem litoměřické Základní školy v ulici B. Němcové.

Na co se můžete těšit

V souhrnu se jedná o regionální přehlídku dětských pěveckých souborů, která divákům představí několik začínajících mladých talentů. Celodenní program je obvykle sestaven z vystoupení zhruba desítky souborů, sjíždějících se do malebných Litoměřic z okolních města a městeček.

Tradičním vyvrcholením celé akce a zřejmě nejatraktivnějším bodem jejího programu je večerní duchovní koncert v kostele Všech svatých, kterého se účastní litoměřičtí pěvci a občas i vzácní zahraniční hosté. S potěšením můžeme konstatovat, že se Litoměřická notička zapsala během doby své existence hluboko do povědomí zdejší kulturní veřejnosti a patří k nejoblíbenějším akcím celého roku. Vždy je totiž potěšující utvrdit se ve skutečnosti, že mezi dětmi a dospívajícími je stále dostatek těch, kteří se rozhodli pilovat své pěvecké nadšení a um, který je bedlivě opečováván jejich neúnavnými lektory a starostlivými sbormistry.

 
 

Mapa

Další akce v okolí

Masopust 2023 - Litoměřice

18.02.2023 - 18.02.2023
Mírové náměstí

Bohatý program masopustního veselí.

Mezinárodní pivní festival 2023 - L…

21.04.2023 - 22.04.2023
Výstaviště Zahrada Čech

XXXIII. International Beer Festival 2023

Tržnice Zahrada Čech - Litoměřice

05.04.2023 - 09.04.2023
Výstaviště Zahrada Čech

35. ročník jarní prodejní výstavy

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 4. únor

Dnes má svátek Jarmila

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete