Statistika našeho portálu

  • 95 435 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Litoměřická notička 2017 - Litoměřice

31.03.2017 Litoměřice

Velmi rádi představujeme širšímu diváckému spektru takové kulturní akce, jenž vycházejí z neumdlévající píle a aktivity organizátorů, kteří jim věnují většinu svého volného času, což se odráží i na autenticitě a rodinné atmosféře takových podniků. Zářným příkladem akce tohoto typu je "Litoměřická notička", která se již pěknou řádku let koná pod patronátem litoměřické Základní školy v ulici B.…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Velmi rádi představujeme širšímu diváckému spektru takové kulturní akce, jenž vycházejí z neumdlévající píle a aktivity organizátorů, kteří jim věnují většinu svého volného času, což se odráží i na autenticitě a rodinné atmosféře takových podniků. Zářným příkladem akce tohoto typu je "Litoměřická notička", která se již pěknou řádku let koná pod patronátem litoměřické Základní školy v ulici B. Němcové.

Na co se můžete těšit

V souhrnu se jedná o regionální přehlídku dětských pěveckých souborů, která divákům představí několik začínajících mladých talentů. Celodenní program je obvykle sestaven z vystoupení zhruba desítky souborů, sjíždějících se do malebných Litoměřic z okolních města a městeček.

Tradičním vyvrcholením celé akce a zřejmě nejatraktivnějším bodem jejího programu je večerní duchovní koncert v kostele Všech svatých, kterého se účastní litoměřičtí pěvci a občas i vzácní zahraniční hosté. S potěšením můžeme konstatovat, že se Litoměřická notička zapsala během doby své existence hluboko do povědomí zdejší kulturní veřejnosti a patří k nejoblíbenějším akcím celého roku. Vždy je totiž potěšující utvrdit se ve skutečnosti, že mezi dětmi a dospívajícími je stále dostatek těch, kteří se rozhodli pilovat své pěvecké nadšení a um, který je bedlivě opečováván jejich neúnavnými lektory a starostlivými sbormistry.

 
 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 13. červen

Dnes má svátek Antonín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete