Statistika našeho portálu

  • 99 338 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

LUDVÍK ERDMANN - Výběr z tvorby - Peruc

22.06.2013 - 18.08.2013 Peruc

Výstava fotografií sokolovsko-peruckého fotografa v Galerii u Plazíka na Peruci k jeho kulatinám.Mottem jeho fotografické tvorby je citát rakouského fotografa Williho Hengla: Vidíte-li něco, vyfotografujte to, již  za okamžik to tam nemusí být! Je absolventem kvalifikačního studia pro lektory a porotce výtvarné fotografie, pod vedením profesora Jána Šmoka. V roce 1976 byl přijat do výběrové,…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Výstava fotografií sokolovsko-peruckého fotografa v Galerii u Plazíka na Peruci k jeho kulatinám.

Mottem jeho fotografické tvorby je citát rakouského fotografa Williho Hengla: Vidíte-li něco, vyfotografujte to, již  za okamžik to tam nemusí být!
Je absolventem kvalifikačního studia pro lektory a porotce výtvarné fotografie, pod vedením profesora Jána Šmoka. V roce 1976 byl přijat do výběrové, fotografické, tvůrčí skupiny  FOS Sokolov. Tato tvůrčí skupina se po roce 1989 transformovala ve fotoklub, který je od roku 2007 registrován jako občanské sdružení  FOS Sokolov, o. s.  V tomto občanském sdružení je prezidentem fotoklubu.
Fotografováním se zabývá vážněji od r. 1972. Fotografuje vše co ho zaujme, ale převážně se věnuje fotografování krajiny. Podílel se na četných výstavách doma i v zahraničí a samostatně mnohokrát vystavoval v různých městech České a Slovenské republiky a v Německé spolkové republice.

Výstava bude přístupná o víkendech a svátcích od 10 do 17 hod.

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 7. únor

Dnes má svátek Veronika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete