Statistika našeho portálu

  • 95 728 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Majáles - Žamberk

01.05.2016 Žamberk

 Město Žamberk a Gymnázium Žamberk vás srdečně zvou na Majáles 2016! Jarní studentská slavnost odstartuje tradičně 1. května ve 14 hodin majálesovým průvodem v čele s králem a královnou. Poté se můžete těšit na skvělý program na Masarykově náměstí.Majálesový průvod vyrazí od Gymnázia Žamberk v čele s dechovým orchestrem ZUŠ Petra Ebena Žamberk, který bude doprovázet kočár s královskou rodinou.…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

 Město Žamberk a Gymnázium Žamberk vás srdečně zvou na Majáles 2016! Jarní studentská slavnost odstartuje tradičně 1. května ve 14 hodin majálesovým průvodem v čele s králem a královnou. Poté se můžete těšit na skvělý program na Masarykově náměstí.
Majálesový průvod vyrazí od Gymnázia Žamberk v čele s dechovým orchestrem ZUŠ Petra Ebena Žamberk, který bude doprovázet kočár s královskou rodinou. Jakmile celý královský doprovod dorazí na Masarykovo náměstí, začne na pódiu pestrý program, který připravily žamberské školy a kroužky. Uvidíte hudební, taneční i dramatická vystoupení studentů gymnázia, Speciální školy i ZUŠ Petra Ebena, break dance, TS NEON, country tance, mažoretky a spoustu dalšího. Na závěr se můžete těšit na pardubickou folkovou kapelu MARIEN, která vystoupí kolem 17. hodiny.

Součástí akce je také doprovodná Výstava studentských prací, kterou můžete navštívit od 1. do 31. května v Divišově divadle.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 30. červenec

Dnes má svátek Bořivoj

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete