Statistika našeho portálu

  • 100 972 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Maker Faire Festival - Rychnov nad Kněžnou

29.05.2022 Rychnov nad Kněžnou

Máte rádi nové technologie, online hry nebo jste novodobí kutilové? Tak byste si neměli nechat ujít premiérový Maker Faire Festival v Rychnově nad Kněžnou. Ten se uskuteční v neděli 29. května 2022 v prostorách Jízdárny v zámeckém parku Rychnov nad Kněžnou.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jízdárna v zámeckém parku Rychnov nad Kněžnou
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Rychnov nad Kněžnou
Obec
Rychnov nad Kněžnou

Festival kombinuje v sobě moderní technologie, tradiční řemesla, vědu a design. Zároveň propojuje nadšence s odborníky a nabízí spoustu zábavy. Po úspěchu festivalu v devíti městech České republice se ve spolupráci s Nadačním fondem ŠKODA AUTO letos poprvé uskuteční i v Rychnově nad Kněžnou.

Program, který se bude odehrávat jak ve vnitřních prostorech Jízdárny, tak i venku, odstartuje v 10 hodin a potrvá do 18 hodin. Na co všechno se v jeho rámci můžete těšit? Budete mít možnost zahrát si online počítačové hry, turnaje FIFA 22 a NHL 22, užít si závodní hry a simulátory, vyzkoušet si virtuální realitu, nakouknout do EDU kamionu, kde se seznámíte se spoustou zajímavých IT technologií, které se používají ve výrobě, nebo si budete moci užít různé interaktivní prezentace technických inovací a vynálezů nejen od regionálních makerů.

Vstupné je zdarma.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 23. září

Dnes má svátek Berta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete