Statistika našeho portálu

  • 90 611 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 171 Míst a památek

Malé pivní setkání II

11.08.2012 Hukvaldy

Zveme vás na Pivní festival!sobota 11.08.2012 od 12.00 hodin, Na festivalu, který se uskuteční 11.8.2012, se budou těšit na návštěvníky 6-8 pivovarů, stánky s grilovaným vepřovým a sýry a bužkův guláš. Dále bude připraven bohatý kulturní program v podání country kapely Victoria z Ostravy-Poruby, písničkáře Martina z Rychlatic, kapely Lemoncrow z Kopřivnice a divadla místních štamgastů.Organizátor…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Zveme vás na Pivní festival!

sobota 11.08.2012 od 12.00 hodin,

Na festivalu, který se uskuteční 11.8.2012, se budou těšit na návštěvníky 6-8 pivovarů, stánky s grilovaným vepřovým a sýry a bužkův guláš. Dále bude připraven bohatý kulturní program v podání country kapely Victoria z Ostravy-Poruby, písničkáře Martina z Rychlatic, kapely Lemoncrow z Kopřivnice a divadla místních štamgastů.

Organizátor Fratnišek Řeháček nezapomíná ani na děti, pro které zde bude přítomen celý den klaun se svými vystoupeními a samozřejmě ne jen pro děti, ale i dospělé tradiční pivní soutěže o hodnotné ceny.

Specialitou festivalu bude "pivní taxi", který návštěvníky za mírný poplatek odveze jak na festival, tak také domů z festivalu.

Vstupné na celou tuto akci bude ZDARMA.

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 22. říjen

Dnes má svátek Sabina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete