Statistika našeho portálu

  • 94 425 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Martino Hammerle-Bortolotti v jízdárně zámku Valtice

24.06.2018 Valtice

Příznivci krásných operních melodií se můžou těšit na velkolepý koncert se stovkou účinkujících v neděli 24. 6. 2018 v jedinečném prostředí impozantní zámecké jízdárny ve Valticích. Už počtrnácté u nás vystoupí charismatický operní pěvec rakousko-italského původu Martino Hammerle – Bortolotti. Recitály tohoto umělce s velkým hlasem vždy přinášejí mimořádný hudební zážitek.   Tentokrát pozvání…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Příznivci krásných operních melodií se můžou těšit na velkolepý koncert se stovkou účinkujících v neděli 24. 6. 2018 v jedinečném prostředí impozantní zámecké jízdárny ve Valticích. Už počtrnácté u nás vystoupí charismatický operní pěvec rakousko-italského původu Martino Hammerle – Bortolotti. Recitály tohoto umělce s velkým hlasem vždy přinášejí mimořádný hudební zážitek.  

Tentokrát pozvání přijala také Moravská filharmonie Olomouc a Jihlavský smíšený pěvecký sbor Melodie. Olomoucká filharmonie patří k předním a nejstarším symfonickým orchestrům v České republice. Doprovázela i takové operní hvězdy jako je např. José Carreras (jeden ze tří slavných tenorů), José Cura či Elina Garanča.  

Na programu jsou slavné operní árie a sbory (Giuseppe Verdi a další) a jako moravská premiéra grandiózní "Templářský pochod" z opery Templáři na Moravě.

V Turistickém informačním centru Valtice jsou v prodeji vstupenky za 280 Kč (v den koncertu 330 Kč). Tel.: 734 256 709. E-mail: tic@valtice.eu.

Více informací najdete na tomto odkazu:http://www.valtice.eu/martino-hammerle-bortolotti-moravska-filharmonie-olomouc-jihlavsky-smiseny-pevecky-sbor-melodie/a-3215

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 26. říjen

Dnes má svátek Erik

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete