Statistika našeho portálu

  • 94 516 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Maskiáda - Špindlerův Mlýn

29.03.2014 Špindlerův Mlýn

První ročník ŠPINDLEROVSKÉ MASKIÁDY pořádá v sobotu 29. 3. 2014 Město Špindlerův Mlýn pro všechny své obyvatele i návštěvníky. Během celého sobotního ožije město maskami. Na své si přijdou velcí i malí. V rámci akce půjde lyžovat na všech sjezdovkách Skiareálu Špindlerův Mlýn za 50% aktuální ceny permanentky. Ve Sv. Petru si děti užijí dopolední soutěž. Od 13. hodin začne veselý program na…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

První ročník ŠPINDLEROVSKÉ MASKIÁDY pořádá v sobotu 29. 3. 2014 Město Špindlerův Mlýn pro všechny své obyvatele i návštěvníky.
 
Během celého sobotního ožije město maskami. Na své si přijdou velcí i malí. V rámci akce půjde lyžovat na všech sjezdovkách Skiareálu Špindlerův Mlýn za 50% aktuální ceny permanentky. Ve Sv. Petru si děti užijí dopolední soutěž. Od 13. hodin začne veselý program na náměstí města, které navštíví chůdami a provazolezci. Účastníci akce se mohou zúčastnit maskiádního průvodu, který bude procházet centrem města. Do kroku zahraje DJ i skupina Vacancy. "Pro oživení akce bude na základě dohody s místními podnikatelskými subjekty vyhlášena v 15:30 tombola, ve které budou moci všichni registrovaní účastníci Maskiády získat pobyt ve Špindlerově Mlýně spolu s outdoorovými aktivitami zcela zdarma." říká vedoucí Odboru cestovního ruchu Města Špindlerův Mlýn Eva Klouček Filipová.

Odpolední zábavu završí diskotéka pro nemenší v klubu Dolská. Chybět nebude tradiční občerstvení a nápoje a speciální nabídky organizované místními podnikatelskými subjekty.
 
Maskiáda má obveselit, a je pořádána pro všechny věkové kategorie. Město Špindlerův Mlýn je oblíbeným turistickým cílem pro mnoho zimních aktivit, které se dají v rámci akce využít.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Noc vědců - Dvůr Králové

27.11.2020 - 27.11.2020
Dvůr Králové nad Labem

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 24. listopad

Dnes má svátek Emílie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete