Statistika našeho portálu

  • 99 582 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Masopust na statku Bernard

05.03.2022 Královské Poříčí

Nasajte s námi nezaměnitelnou atmosféru tradičních masopustních rejů, čeká Vás kulturní lidový program - muzika, divadlo, soutěže, na závěr slavnostně pohřbíme masopustní basu.Jste zváni na jedinečné zabíjačkové hody! Starobylý masopustní jarmark, který pojímáme jako velkou oslavu jídla, bude nabízet vybrané uzeniny, sýry, perníky, domácí koláče, trdelníky a spoustu dalších dobrot!

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Akce se koná v sobotu 5. 3. 2022 od 11 do 15 hodin

V 11 hodin se sejdou masky přímo na nádvoří Statku Bernard. Bude se nabízet drobné občerstvení, zvolíme krále Masopustu a oceníme nejnápaditější masky! Zúčastněte se také Vy! Přijďte v kostýmu, užijte si pravý venkovský karneval!

Aktualizace 3.3. - zabijačkový raut je z personálních důvodů zrušen. Zabijačkové speciality se však budou nabízet i v restauraci. Dále bude možné si zakoupit balíčky sebou. 

Cena vstupenky je 190,-/1 osoba, děti do 4 let zdarma v doprovodu dospělého, děti 4 - 12 let - 99,-. V ceně vstupenky můžete volně vybírat z rautové nabídky po dobu setrvání v hodovní síni (v ceně vstupenky nejsou zahrnuty nápoje). 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 26. březen

Dnes má svátek Emanuel

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete