Statistika našeho portálu

  • 99 582 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Masopustní trhové slavnosti 2018 - Tišnov

11.02.2018 Tišnov

Atlas Česka by Vás v této kapitole rád pozval na stále oblíbenější "Masopustní trhové slavnosti", konané každoročně v únoru v malebném městě Tišnově.Co Vás zde čekáÚčast by si neměli nechat ujít zvláště milovníci dobrého jídla a pití, pro které je připraveno několik prodejních stánků s chutnými laskominami. Chybět samozřejmě nebude ani bohatý zábavní program či kreativní tvořivé dílny…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Tišnov
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-venkov
Obec
Tišnov

Fotogalerie k článku

Atlas Česka by Vás v této kapitole rád pozval na stále oblíbenější "Masopustní trhové slavnosti", konané každoročně v únoru v malebném městě Tišnově.

Co Vás zde čeká

Účast by si neměli nechat ujít zvláště milovníci dobrého jídla a pití, pro které je připraveno několik prodejních stánků s chutnými laskominami. Chybět samozřejmě nebude ani bohatý zábavní program či kreativní tvořivé dílny pro děti. Již během dopoledne projde historickým centrem města nápaditý barevný průvod masek, doprovázený hlaholivou kapelou a zpěvem z trénovaných i amatérských hrdel. Masopustní náladu podpoří i následný program na účelně zbudovaném pódiu, který vtáhne všechny účastníky přímo do středu slavnostního dění.

Po skončení hlavního programu se můžete těšit na vybranou kapelu folklorních hudebníků, se kterými si jistě rádi zazpíváte. Z pochoutek určených pro Váš jazyk doporučujeme především typické zabijačkové speciality v podobě jelítek, jitrnic, tlačenky a dalších. Milovníky sladkostí nelze než upozornit na speciální koblížky a boží milosti. Specialitou tišnovského masopustu jsou i krajoví prodejci sýrů, koření a ručně vyráběných předmětů. Doufáme, že Vás nabitý program zaujal a že se v únoru všichni na zdejších městských slavnostech sejdeme.

Masopustní trhové slavnosti 2018

 

Těšíme se na setkání s Vámi dne 11. 2. 2018.

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Prago Union & Nikola Mucha - KD Cri…

21.04.2023 - 21.04.2023
Rosice

Dvojkoncert legend v Rosicich u Brna

Hrady CZ 2023 - Brno

11.08.2023 - 12.08.2023
Hrad Veveří

HRADY CZ je letní kulturní festival. 18. ročník festivalu se uskuteční během léta 2023 na významných českých a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 26. březen

Dnes má svátek Emanuel

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete