Statistika našeho portálu

  • 98 918 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Masters of Dirt od Monster Energy bude poprvé v Čechách

31.05.2013 Znojmo

V zemi nikoho mezi rakouským Klainhaugsdorfem a českým Znojmem bude 31. května 2013 probíhat jedna z nejlepších a nedivočejších freestyle motokrosových show na světě. Masters of Dirt "Nomansland" od Monster Energy přichází do Excalibur City, aby ZDARMA uchvátili české fanoušky nespoutanou dávkou žhavého freestyle motocrossu, BMX, pyrotechniky, krásných děvčat a párty. Akce očekává až na deset…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

V zemi nikoho mezi rakouským Klainhaugsdorfem a českým Znojmem bude 31. května 2013 probíhat jedna z nejlepších a nedivočejších freestyle motokrosových show na světě. Masters of Dirt "Nomansland" od Monster Energy přichází do Excalibur City, aby ZDARMA uchvátili české fanoušky nespoutanou dávkou žhavého freestyle motocrossu, BMX, pyrotechniky, krásných děvčat a párty. Akce očekává až na deset tisíc návštěvníků.

Masters of Dirt (dále M.O.D.) "Nomansland" se u nás odehraje pouze týden před zahájením rakouské tour, která se bude konat v St. Pöltenu, Grazu a Linci. M.O.D přináší nejen nejlepší světové FMX jezdce, kteří předvedou ty nejnovější a nejnebezpečnější triky. Připravena je i show na BMX, MTB, sněžných skútrech. Ačkoli jsou všechny zmíněné rakouské zastávky s placeným vstupným, čeští fanoušci mohou zhlédnout unikátní show na parkovišti největšího evropského bezcelního nákupního centra Excalibur City zcela ZDARMA. Zakladatel Masters of Dirt Georg Fechter byl doslova nadšený z možnosti uspořádat akci v Excalibur City, tu mu nabídl právě vlastník tohoto areálu Roger Seunig, a dodává: "Jestli bude tato akce úspěšná, mohl by to být začátek festivalové éry M.O.D! Naše akce, to nejsou jen triky, je to velkoformátová show pro celou rodinu, která přesně odráží divoký životní styl 21. století."

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete