Statistika našeho portálu

  • 101 408 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Merkur není jen planeta - výstava - Obchodní centrum Plzeň

30.08.2013 - 22.09.2013 Plzeň

Velká interaktivní výstava fenoménu zvaný Merkur!Je název Interaktivní výstavy se stavebnicí MERKUR. Její součástí jsou velké modely, postavené z dílků této stavebnice, dílnička pro volnou stavbu, představení výukových setů ze stavebnice MERKUR a ukázky robotiky. Na interaktivní výstavu stavebnice Merkur se mohou těšit návštěvníci Obchodního centra Plzeň na Rokycanské třídě od 30. 8. do 22. 9.…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Obchodní centrum Plzeň Rokycanská 1424/128
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Plzeň-město
Obec
Plzeň

Fotogalerie k článku

Velká interaktivní výstava fenoménu zvaný Merkur!

Je název Interaktivní výstavy se stavebnicí MERKUR. Její součástí jsou velké modely, postavené z dílků této stavebnice, dílnička pro volnou stavbu, představení výukových setů ze stavebnice MERKUR a ukázky robotiky.

 Na interaktivní výstavu stavebnice Merkur se mohou těšit návštěvníci Obchodního centra Plzeň na Rokycanské třídě od 30. 8. do 22. 9. vždy od 10.00 do 20.00 hodin. Výukové sety, ukázky robotiky, velké a malé modely nabídnou inspiraci malým i velkým technikům. Celý den budou zájemcům k dispozici i tvořivé dílny pro jejich vlastní pokusy se stavebnicí.

 "Rozhodli jsme se podpořit projekt "Merkur není jen planeta" v našich obchodních centrech z toho důvodu, že věříme, že by stavebnice mohla být inspirativní i pro současnou generaci. Trénuje motoriku, fantazii, zručnost a lze z ní vytvářet i velmi moderní, programovatelné roboty, které mohou vzbudit zájem i u těch nejnáročnějších dětských vynálezců," říká Renata Nejtková, marketingová manažerka obchodních center Tesco, a dodává: "Výstava je sice určena dětem, ale nudit se určitě nebude ani jejich doprovod. Návštěvníci si prohlédnou a vyzkouší různé statické i funkční modely nebo roboty. Samy mohou stavět z Merkuru dle předlohy nebo své fantazie a ti zvídaví se dočtou zajímavosti o historii, současnosti i dalším vývoji stavebnice. Chybět nebudou hry a soutěže, jejichž výherci si odnesou stavebnici Merkur."

Stavebnici Merkur znají spíše dříve narozené generace, a proto vznikl projekt "Merkur není jen planeta", který usiluje o znovuobjevení předností stavebnice rozvíjející fantazii a motoriku. Nově umí však nabídnout i moderní elektrické či programovatelné kompozice a stroje. "Merkur není jen planeta" je dlouhodobý projekt agentury Ideapark s.r.o. ve spolupráci s výrobcem stavebnice Merkur společností Merkur Toys s.r.o.

 

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Další akce v okolí

Gray Contrast (de) & Balkan Party B…

08.12.2023 - 08.12.2023
Plzeň

Balkán se s ethnem a technem sešel a máme tu opět Vánoční busking párty v klubu Anděl! A letos to bude opravdu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 4. prosinec

Dnes má svátek Barbora

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete