Statistika našeho portálu

  • 87 857 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 161 Míst a památek

Mezigenerační dílny na Náplavce Praha

27.10.2012 Praha

HALLOWEENSKÁ MEZIGENERAČNÍ DÍLNA "U ČARODĚJNICE", 27.10. NA NÁPLAVCE!Kromě klasického farmářského tržiště plného podzimní úrody bude v tuto dušičkovou sobotu na Náplavce poslední letošní Mezigenerační dílna "U čarodějnice". Najdete ji zhruba uprostřed trhu ve velkém modrém stanu, hned vedle oblíbené zeleniny a bylin rodiny Šťastných.Všechny hodné děti, a každý hodný…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

HALLOWEENSKÁ MEZIGENERAČNÍ DÍLNA "U ČARODĚJNICE", 27.10. NA NÁPLAVCE!

Kromě klasického farmářského tržiště plného podzimní úrody bude v tuto dušičkovou sobotu na Náplavce poslední letošní Mezigenerační dílna "U čarodějnice". Najdete ji zhruba uprostřed trhu ve velkém modrém stanu, hned vedle oblíbené zeleniny a bylin rodiny Šťastných.

Všechny hodné děti, a každý hodný táta, mamka, děda i babička si tu od čarodějnice můžou půjčit nůž, vyfasovat přírodniny, papíry nebo barvy a vydlabat a vytvořit si s dětmi vlastní dýňové strašidlo.

Opět budou pomáhat naše babičky – seniorky z Prahy 2. Bude to tedy naše poslední letošní Mezigenerační dílna! Kdo chce, přijďte aspoň v černém, uděláte radost naší čarodějnici.

Noc ze 31. října na 1. listopadu slavili jako svátek duchů a lidských dušiček už Keltové, křesťanství svátek přijalo a přejmenovalo, proto má tento svátek světýlek, duchů a tmy velkou tradici v celé Evropě. Něco na tom svátku je – ano, začíná se nám vytrácet denní světlo a přibývá tma. Bude jí víc a víc, až do vánoc, kdy se začne den zas pomalu prodlužovat. Ještě že máme tu elektřinu… a když zase zdraží, vidět je i se svíčkami, jen ten monitor na svíčky nefunguje… (a naše webové proslovy ani Farmářské tržiště opravdu nesponzoruje ČEZ J). Poděkovat ale můžeme partnerství MHMP a záštitě paní radní Aleksandry Udženija, která dala dílnám tento rok svou záštitu.

Zveme vás a těšíme se na vás!

Další akce v okolí

LEPORELO, interaktivní výstava pro …

30.03.2019 - 30.06.2019
Praha

V Galerii Malostranské besedy byla zahájena interaktivní výstava LEPORELO, která je určena dětem a jejich fantazii.

Příběh krajiny ve službách národa -…

02.04.2019 - 18.08.2019
Národopisné muzeum…

Panelová výstava představuje návštěvníkům prostřednictvím bohatých sbírek Národního muzea téma krajiny, jež nabývala ve…

Ťukněte si s námi - Praha

04.04.2019 - 27.06.2019
Praha

Přijďte si zastepovat

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete