Statistika našeho portálu

  • 102 342 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Mezinárodní festival outdoorových filmů - Boží Dar

04.10.2013 - 06.10.2013 Boží Dar

Ve dnech 4.-6. října 2013 proběhne na Božím Daru Mezinárodní festival outdoorových filmů. Tento festival bude neobvyklý svým místem konání, kdy hlavní projekce bude probíhat v kostele sv. Anny a budou ji doprovázet besedy se zajímavými hosty z oblasti promítaných filmů. Pro tento nejvýše položený festival ve střední Evropě pro vás organizátoři připravili bohatý doprovodný program. Více informací…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Ve dnech 4.-6. října 2013 proběhne na Božím Daru Mezinárodní festival outdoorových filmů. Tento festival bude neobvyklý svým místem konání, kdy hlavní projekce bude probíhat v kostele sv. Anny a budou ji doprovázet besedy se zajímavými hosty z oblasti promítaných filmů. Pro tento nejvýše položený festival ve střední Evropě pro vás organizátoři připravili bohatý doprovodný program. Více informací ohledně festivalu naleznete na oficiální webové stránce festivalu www.outdoorfilms.cz a FB profilu.

Přijeďte si užít filmový víkend na Božím Daru plný extrémních výkonů na filmovém plátně, povídání s osobnostmi, kteří o tom vědí své, jako jsou Leopold Sulovský - první Čech, který vystoupil na nejvyšší horu světa Mt. Everest, zástupci české snowboardové reprezentace a další vyznavači adrenalinových sportů.

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 20. květen

Dnes má svátek Zbyšek

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete