Statistika našeho portálu

  • 95 236 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Mezinárodní folklorní festival Soláň 2016 - Velké Karlovice

13.08.2016 Velké Karlovice

Přijměte pozvání Atlasu Česka na další ročník oblíbeného "Mezinárodního folklorního festivalu Soláň", který zpříjemňuje letní měsíce obyvatelům malebných Velkých Karlovic a jejich širokého okolí. Těšit se můžete na bohatý program zahrnující hudební vystoupení folklorních souborů, taneční produkce připomínající ty nejklasičtější moravské tance, rozmanité tvůrčí dílny pro malé i velké či divadelní…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
prostor u soláňské zvonice
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Velké Karlovice

Fotogalerie k článku

Přijměte pozvání Atlasu Česka na další ročník oblíbeného "Mezinárodního folklorního festivalu Soláň", který zpříjemňuje letní měsíce obyvatelům malebných Velkých Karlovic a jejich širokého okolí. Těšit se můžete na bohatý program zahrnující hudební vystoupení folklorních souborů, taneční produkce připomínající ty nejklasičtější moravské tance, rozmanité tvůrčí dílny pro malé i velké či divadelní vystoupení ochotnických souborů.

Mezinárodní folklorní festival Soláň

U starobylé soláňské zvonice se ve vybraný srpnový termín shromáždí vystupující i diváci, aby oficiálně zahájily dvoudenní veselí plné kulturních tradic, dobrého jídla, přívětivé atmosféry a bohatého doprovodného programu. Upozorňujeme Vás zvláště na soutěž o nejlepšího sólového tanečníka v mužském valašském tanci odzemku, která přináší spoustu zábavy a především fantastických výkonů soutěžících. Dobře se budete bavit i při nezbytné cimbálové muzice, která Vás v kombinaci s lahodným vínem zajisté vyzve k bujarému tanci.

Na tradičním rukodělném jarmarku si pak budete moci zakoupit některý z řemeslných výrobků či se oddat opojné chuti moravských sladkých i slaných specialit. Svou troškou do mlýna pak přispějí i zahraniční folklorní soubory, jejichž účast jen potvrzuje atraktivitu a zajímavost akce doslova pro každého.

Mezinárodní folklorní festival Soláň 2016

Těšíme se na vás dne 13. 8. 2016.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 17. květen

Dnes má svátek Aneta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete