Statistika našeho portálu

  • 89 018 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 164 Míst a památek

Mezinárodní hudební festival Petera Dvorského 2016 - Jaroměřice nad Rokytnou

03.08.2019 - 17.08.2019 Jaroměřice nad Rokytnou

V Jaroměřicích nad Rokytnou se jednou z nejvýznamnějších kulturních akcí léta již několikátým rokem stává "Mezinárodní hudební festival Petera Dvorského", který do zdejší zámecké zahrady, historického pivovaru v Malešicích a na zámek do Valče u Hrotovic každoročně přiláká tisícovky nadšených posluchačů.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

V Jaroměřicích nad Rokytnou se jednou z nejvýznamnějších kulturních akcí léta již několikátým rokem stává "Mezinárodní hudební festival Petera Dvorského", který do zdejší zámecké zahrady, historického pivovaru v Malešicích a na zámek do Valče u Hrotovic každoročně přiláká tisícovky nadšených posluchačů. Důkladná a pečlivá dramaturgie zajišťuje předvedení unikátních, převážně operních koncertů, jejichž pořádání zaštituje svým jménem populární operní pěvec Peter Dvorský.

Co zde uslyšíte

V samotném areálu jaroměřické zámecké zahrady se na jednotlivá vystoupení přicházejí podívat až tři tisícovky posluchačů, které se mohou těšit na operní esa domácí i zahraniční scény. Jednoznačným potvrzením tohoto faktu je i vystoupení legendární španělské sopranistky Montserrat Caballé z roku 2010. Celé festivalové dění konající se po celém Třebíčsku nabídne posluchačům přibližně desítku koncertních vystoupení, které umě spojují obvyklé i méně prezentované hudební žánry. V posledních letech se zdařilé dramaturgii festivalu daří přilákat stále větší počet diváků i díky několika doprovodným akcím, mezi kterými nechybí například světelná ohňová show či vystoupení dětských hvězd.

 

Těšíme se na vás!

 

 

Mapa

Další akce v okolí

IX. Jemnická bitva

09.08.2019 - 10.08.2019
Jemnice

Nenechte si ujít Jemnickou bitvu 2019.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 19. červenec

Dnes má svátek Čeněk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete