Statistika našeho portálu

  • 94 291 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 186 Míst a památek

MIKULÁŠSKÝ parní vlak Lucius (Hořovice)

04.12.2016 Hořovice

Tradičně i letos zve na projížďku s překvapením Mikulášský parní vlak, národní podnik osazený družinou Mikuláše, čerta i Anděla. Peklo, letos stacionární, bude umístěno v cílové stanici - Holoubkov, kde také proběhne hlavní program.Speciální vlaková souprava zavítá do Hořovic v neděli 4.12.2016 a odtud do Holoubkova bude odjíždět ve 14:15, zpátky se vlak vrátí po 17. hodině.Hlavní program bude…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Tradičně i letos zve na projížďku s překvapením Mikulášský parní vlak, národní podnik osazený družinou Mikuláše, čerta i Anděla. Peklo, letos stacionární, bude umístěno v cílové stanici - Holoubkov, kde také proběhne hlavní program.

Speciální vlaková souprava zavítá do Hořovic v neděli 4.12.2016 a odtud do Holoubkova bude odjíždět ve 14:15, zpátky se vlak vrátí po 17. hodině.

Hlavní program bude probíhat nedaleko nádraží Holoubkov v prostoru u místního rybníka (od staniční budovy vlevo po silnici ca. 200 metrů.

Mikuláš, čert a anděl budou procházet soupravou již za jízdy, v koncové stanici se rozdělí. Mikuláš a andělé budou hodným dětem (proti jízdence či poukázce) vydávat balíčky sladkostí, zlobivé děti bude možno, díky čertům, napravit v "pekelném stanu". Občerstvení návštěvníků bude zajištěno.

Ve vlaku platí zvláštní jízdné, které se zakupuje přímo u průvodčích. Neplatí zde jízdenky, slevy či režijní průkazky ČD a jiných dopravců. Dětský tarif platí pro věk 6 – 15 let (v ceně je započítána hodnota Mikulášského balíčku), dítka nižšího věku cestují zdarma bez nároku na místo k sezení. Pro ně je možno zakoupit pro získání balíčku sladkostí od Mikuláše speciální poukázku. Rezervace míst předem bohužel není možná.

Soupravu bude tvořit rychlíková parní lokomotiva Škoda řady 475.111 "Šlechtična" z roku 1947, služební vůz Dsd z roku 1950 a osobní vozy řady Ce "Rybák" ze 40. let 20. století. Akci pořádá Iron Monument Club Plzeň, koncern.

Mapa

Další akce v okolí

Překážkový závod Beroun Race 2020 -…

10.10.2020 - 10.10.2020
Kemp na Hrázi, Beroun

eká na Vás překážkový závod střední obtížnosti o celkové vzdálenosti 8 km a o 30 překážkách. Kromě hlavního závodu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 29. září

Dnes má svátek Michal

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete