Statistika našeho portálu

  • 95 236 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Mikulovské Pivobraní

10.08.2018 - 12.08.2018 Mikulov

Loni padl na Pivobraní návštěvnický rekord, letos míříme zase o level výš. Opět v polovině srpna potlačíme v srdci vinařského kraje hroznový mok do pozadí a nahradíme ho na dva dny pivem. Chystá se totiž 8. ročník Mikulovského pivobraní. A nebude ledajaké. Po loňském úspěchu a návštěvnosti 6000 lidí máme jasné místo mezi kulturními akcemi v regionu. Neusínáme na vavřínech a chceme se pyšnit…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Loni padl na Pivobraní návštěvnický rekord, letos míříme zase o level výš. Opět v polovině srpna potlačíme v srdci vinařského kraje hroznový mok do pozadí a nahradíme ho na dva dny pivem. Chystá se totiž 8. ročník Mikulovského pivobraní. A nebude ledajaké. Po loňském úspěchu a návštěvnosti 6000 lidí máme jasné místo mezi kulturními akcemi v regionu. Neusínáme na vavřínech a chceme se pyšnit titulem největšího pivního festivalu na Moravě. A přesně podle našeho hesla "In vino veritas, in pivo taky" Vám dokážeme, že pravdu najdete klidně i na dně půllitru. Se spoustou zábavy k tomu!

Pomyslným centrem srdcem celého festivalu bude pivní jarmark v amfiteátru, kde budou moci návštěvníci v typických mikulovských "dvoutinkách" ochutnat více než 120 pivních speciálů od 35 českých a moravských minipivovarů. Jeho brány se otevřou už v pátek 10. srpna od 16 hodin. V hlavní roli najdete pivo, grilované speciality pro mlsné jazýčky a pět rockových kapel, které Vás nenechají jíst a pít v tichosti. 

Rozhodli jsme se vylepšit i sobotní hudební program a poprvé sáhli mimo česko-slovenské vody. Prvním opravdu zahraničním hostem bude ukrajinská kapela Scream Inc., která se může pyšnit titulem oficiálního revivalu Metallicy. Ještě před ní v amfiteátru vystoupí tuzemské rockové legendy jako Alkehol, Harlej nebo Wohnout a nebude chybět ani dravé mládí v podobě punkové kapely ZakázanÝovoce. Celý den zahájí už ve 13 hodin slovenská partička Smola a Hrušky a zlatým hřebem večera je pak noční vystoupení metalové skupiny Doga.

Nenecháme Vás se nudit. Náš festival se snažíme dělat interaktivně a zaměřit ho na celou rodinu. V amfiteátru na ploše 15 000 m2 se pobaví všichni od babiček až po vnoučky. Chystáme nafukovací a vodní atrakce pro mládež, street workoutovou exhibici, tanec a focení s hadem, klauny na chúdách, hrátky s balónky, živé sochy, dočasné tetování, malování na obličej a pro dospělé zase různé pivní soutěže, kulinářskou show s hmyzími specialitami, vystoupení pole dance nebo soutěže o Miss mokré tričko a největší chlapské pivní břicho. Chybět nebude ani maskot festivalu Pivoš. Oči všech potom zaujme dechberoucí fire show nebo závěrečný ohňostroj.

Jako bonus jsme pro letošek připravili dosud nevídané boje žen, mužů nebo i párů v kečupu a pivním mlátu, který nám čerstvý dodají partneři festivalu.

Tým Pivobraní nezapomíná ani na návštěvníky z jiných regionů. Přímo v areálu amfiteátru vznikne oplocené stanové městečko, kde budou moci návštěvníci přespat. Rezervaci stanových míst si je možné na webu akce zajistit už nyní.  

VSTUPNÉ:

Online předprodej ( www.mikulovskepivobrani.cz/vstupne ):

Jednodenní permanentka: od 280 Kč

Dvoudenní permanentka: od 330 Kč

Vstupné jen na pivní jarmark: 99 Kč (v prodeji budou od léta 2018)

Klasický předprodej:

TIC Mikulov, CK Travel Club Břeclav

 

Děti do 150 cm a ZTP/P vstup ZDARMA!

Mapa

Další akce v okolí

Krajem vína - Letní putování po vin…

17.07.2021 - 17.07.2021
Mikulov

Vydejte se s námi na letní výlet na kole nebo pěšky. V sobotu 17. července budeme objevovat krásy Lednicko-Valtického…

Krajem vína - Letní putování okolím…

07.08.2021 - 07.08.2021
Velké Pavlovice

Užijte si zvlněnou vinařskou krajinu s dalekými výhledy a zažijte atmosféru léta mezi vinicemi. Na kole nebo pěšky…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 17. květen

Dnes má svátek Aneta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete