Statistika našeho portálu

  • 96 486 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

MINT Market Ostrava No.1. současně s Extrem food festivalem

05.12.2020 Ostrava

Last Minute MINT Market v sobotu v Ostravě! Ano, neobvyklá doba vyžaduje neobvyklá řešení, a tak se pořadatelé populárních trhů s nezávislým designem a módou rozhodli již jednou přesunutou akci uspořádat hned tento víkend. Sice hodně narychlo, ale nikoliv na úkor kvality. Nakupte originální vánoční dárky nebo něco na sebe od šedesáti českých a slovenských tvůrců, kteří své stánky v Trojhalí Karolina rozbalí 5.12. od 10 do 17h. Vstup je jako vždy zdarma, čtyřnozí mazlíčci jsou vítáni.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Trojhalí Karolina
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Ostrava - město
Obec
Ostrava

Fotogalerie k článku

MINT Market Ostrava nabídne již podruhé nepřeberné množství módy, šperky, batohy, kabelky, boty, vychytávky pro děti, bio kosmetiku a další oblíbené autorské produkty. Přijďte si vychutnat vánoční atmosféru a podpořit český nezávislý design. Trhy samozřejmě proběhnou za adekvátních hygienických opatření a prosíme také návštěvníky, aby se chovali zodpovědně.

MINT Market vznikl už před deseti lety v Brně, tehdy ještě pod názvem Factory Fashion Market. Během let se MINT Markety rozrostly do Prahy a dalších měst po celé České republice a staly se stabilní platformou pro malé české módní, designové a food značky. Nákupem na MINT Marketu nezískáváte jenom předmět, ale také dobrý pocit a mnohdy i trvalý vztah s prodejcem. "Naši zákazníci se chtějí odlišovat. Chodí si k nám koupit něco jiného, zajímavého, inspirovat se neotřelými nápady lokálních prodejců. A také se pobavit a zažít unikátní atmosféru, kterou jsou naše trhy proslulé," říká ředitel festivalu Zbyněk Hanko.

 

MINT Market Ostrava 2

sobota 5. prosince 2020

10.00 - 17.00

Mapa

Další akce v okolí

FESTIVAL SOUZNĚNÍ 2021 - Programové…

08.12.2021 - 12.12.2021
Ostrava - město

Festival Souznění musel pro nemoc změnit plány. Zahájí ho famózní dvojice Lenka Nová a Petr Malásek

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 7. prosinec

Dnes má svátek Benjamín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete