Statistika našeho portálu

  • 102 169 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Mistrovství světa v motocrossu

02.08.2013 - 04.08.2013 Chodov

Svátek všech fanoušků motocrossu se neúprosně blíží. První srpnový víkend 2.-4.8.2013 se v areálu. Loketských serpentin pojede dlouho očekávaný závod Mistrovství světa v motocrossu ve třídách MX1 a MX2. Milovníci adrenalinu, proudící energie a řvoucích motorů se mohou těšit nejen napřední Monster riders z celého světa, ale i třídenní party v MX FAN ZONE, která bude po celou dobu akce zdarma…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Svátek všech fanoušků motocrossu se neúprosně blíží. První srpnový víkend 2.-4.8.2013 se v areálu. Loketských serpentin pojede dlouho očekávaný závod Mistrovství světa v motocrossu ve třídách MX1 a MX2. Milovníci adrenalinu, proudící energie a řvoucích motorů se mohou těšit nejen napřední Monster riders z celého světa, ale i třídenní party v MX FAN ZONE, která bude po celou dobu akce zdarma nabízet pořádně našlápnuté hudební vyžití.

 

Do Karlovarského kraje zavítají jezdci z celého světa. Mezi nimi budou i Monster riders, kteří přijedou ukázat, zač je toho v motocrossu loket. V třídě MX1 k nim patří např. známí Francouzi Gautier Paulin a Steven Frossard, v třídě MX2 zase Švýcar Arnaud Tonus, Francouz Christophe Charlier, Brit Tommy Searle, Ital Alessandro Lupino a další.

 

Mistrovství světa v motocrossu odstartuje již v pátek doprovodným programem v PARTY ZONE MX. Vkročíteli do této zone, naplno vás smete adrenalinová vlna, z níž nebude úniku a Monster drinky tady potečou proudem. Další den se už naplno rozjedou kvalifikace ve třídách MX1 a MX2.

 

Stejně jako v loňském roce bude součástí mistrovství závod ze série podniků EMX250, který letos obohatí i třída EMX125. Semifinálové jízdy proběhnou v pozdním sobotním odpoledni. Neděle budeve znamení adrenalinu a velkého finále. Po zahřívacích jízdách nastane čas finále EMX125 a EMX250, a také souboj dne, kde se mezi sebou utkají rideři celkem ve čtyřech závodech tříd MX1 a MX2. Ti nejlepší z nejlepších budou odměněni vítězným pohárem omamnými Monster Girls.Po celou dobu závodu bude návštěvníkům i dalším zájemcům ZDARMA k dispozici PARTY ZONE MX Loket, kde se už od pátečního odpoledne rozzvučí reprobedny a rozehraje fér play v game zone se stolním fotbálkem a flippery. FAN ZONE neopomene ani více než jen energií dobře vychlazené drinky.

 

Ve večerních hodinách to naplno rozjede hardcore-rapová kapela Censorshit a následně punkrocková skupina v podání Pipes and Pints. Tím páteční jízda nekončí. Štafetu přebere DJ Lucky Boy.Po celou dobu závodu bude návštěvníkům i dalším zájemcům ZDARMA k dispozici PARTY ZONE MX . Loket, kde se už od pátečního odpoledne rozzvučí reprobedny a rozehraje fér play v game zone se stolním fotbálkem a flippery. FAN ZONE neopomene ani více než jen energií dobře vychlazené drinky. 

Mapa

Další akce v okolí

Thermal Beer&Grill Fest vol. 2 2024…

03.05.2024 - 04.05.2024
Promenáda před hotelem…

Návštěvníci jsou zváni na 2. ročník festivalu Thermal Beer & Grill Fest, kde budou moci ochutnat piva od malých i…

25. ročník Mattoni Grand drink 2024…

04.05.2024 - 04.05.2024
u hotelu Thermal

První květnovou sobotu proběhne 25. ročník mistrovství světa v míchání nealko koktejlů: Mattoni Grand drink. Akce je…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 15. duben

Dnes má svátek Anastázie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete