Statistika našeho portálu

  • 96 809 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 200 Míst a památek

Mladá scéna 2016 - Prostějov

19.03.2016 Prostějov

Ocenit umění zasloužilých hereckých legend umí snad opravdu každý, kdo má alespoň trochu pozitivní vztah k divadlu či kinematografii. Rozpoznat však začínající talent mezi mladými herci, scénáristy a režiséry, to je teprve to pravé umění hodné kulturního fajnšmekra. Stát se takovým odborníkem můžete i Vy, a to pokud si vyberete z bohaté nabídky Krajské postupové přehlídky studentských divadelních…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
v Kulturním klubu DUHA
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Prostějov
Obec
Prostějov

Fotogalerie k článku

Ocenit umění zasloužilých hereckých legend umí snad opravdu každý, kdo má alespoň trochu pozitivní vztah k divadlu či kinematografii. Rozpoznat však začínající talent mezi mladými herci, scénáristy a režiséry, to je teprve to pravé umění hodné kulturního fajnšmekra. Stát se takovým odborníkem můžete i Vy, a to pokud si vyberete z bohaté nabídky Krajské postupové přehlídky studentských divadelních souborů "Mladá scéna", která se pravidelně v březnu koná v moravském Prostějově.

Co Vás na akci čeká

Během této přehlídky středoškolských i dalších mladých divadelních souborů si jednotlivá divadelní uskupení předávají zkušenosti a konfrontují své začínající umění. Hlavní snahou organizátorů této přehlídky je podpořit v mladých lidech zájem o divadlo a divadelní aktivity, zajistit vzájemnou inspiraci a kultivovat studentské divadelní činnosti. Zajímavost celé akce je podpořena i možností pro jednotlivé soubory vybrat si předváděné inscenace bez druhového či žánrového omezení. Vítězné inscenace pak postupují již na Celostátní přehlídku studentského divadla. K pozvánce ještě připojujeme informaci, že vstupné na všechny představení je na bázi dobrovolnosti.

Mladá scéna 2016

Akce se koná dne 19. 3. 2016.

 

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 25. leden

Dnes má svátek Miloš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete