Statistika našeho portálu

  • 94 941 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

MoneyExpo 2013

19.04.2013 - 21.04.2013 Praha

Třetí ročník investičního a trading summitu MoneyExpo poskytuje svým návštěvníkům špičkové informace, podle kterých mohou zodpovědně rozhodovat o svých penězích. Cílíme na lidi s aktivním přístupem ke svým financím, kteří sami na burze a kapitálových trzích obchodují a investují, klademe důraz na osobní zodpovědnost. Pátek: obchodování na finančních trzích. Atraktivní Live Trading Show, živé…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Třetí ročník investičního a trading summitu MoneyExpo poskytuje svým návštěvníkům špičkové informace, podle kterých mohou zodpovědně rozhodovat o svých penězích. Cílíme na lidi s aktivním přístupem ke svým financím, kteří sami na burze a kapitálových trzích obchodují a investují, klademe důraz na osobní zodpovědnost. 

Pátek: obchodování na finančních trzích. Atraktivní Live Trading Show, živé obchodování profesionálních traderů na finančních trzích. Budou používat své reálné účty, obchody skutečně proběhnou a návštěvníci budou moci vidět buď zisk, nebo ztrátu z obchodů opravdu naživo. Nejznámějšími tradery sou určitě John Person a Jimmy Young, oba ze Spojených států amerických.

Sobota: investování. Naše pozvání už přijali odborníci z České republiky, Polska, Itálie, USA a dalších zemí. Exkluzivním hostem je Varšavská burza cenných papírů. Právě v polských akciích vidíme největší potenciál pro české investory. Na rozdíl od naší burzy varšavský trh vyniká rozšiřujícím se počtem titulů, z nichž mnohé jsou velmi atraktivní jak potenciálem růstu ceny, tak dividendovou politikou. 

Neděle: penze a penzijní reforma. Chceme být první, kteří penzijní reformu a s ní spojené problémy a příležitosti srozumitelně představí a vysvětlí. Představíme nejen všechny tři pilíře, ale také "investorský" pohled na věc. Naše pozvání přijal náměstek ministra financí, zástupce penzijní společnosti nastíní business plán, se kterým společnosti počítají. Přineseme i několik atraktivních tipů, jak si ne penzi, ale rentu, zajistit – třeba právě přes držení dividendových akcií. 

Více informací včetně doprovodné nabídky workshopů a možnosti registrace najdete na www.money-expo.cz

Další akce v okolí

Dárek k MDŽ? Strom v českém lese - …

08.03.2021 - 08.03.2021
Praha

Dárek k MDŽ? Darujte jí letos místo růží les! A důkaz vaší lásky tu bude ještě za 100 let.

Online: Dernisáže výstav- celá ČR

11.03.2021 - 11.03.2021
Pragovka Gallery

Pragovka Gallery a The White Room pořádá dernisáže výstav z pásma Ekologická úzkost I: Vzducho-prach(y), Čtvrtý…

Online: Dernisáže výstav- celá ČR

11.03.2021 - 11.03.2021
Pragovka gallery

Pragovka Gallery a The White Room Vás srdečně zvou na dernisáže výstav z pásma Ekologická úzkost I: Vzducho-prach(y),…

Online: Jak na správnou výživu a po…

13.03.2021 - 13.03.2021
ČESKÝ SVAZ AEROBIKU A…

Chcete, aby vaše děti, či vaši svěřenci, které učíte, nebo s nimiž cvičíte, byli zdraví? Pak se zaměřte na to, aby měli…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 2. březen

Dnes má svátek Anežka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete