Statistika našeho portálu

  • 99 291 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

MoneyExpo 2013

19.04.2013 - 21.04.2013 Praha

Třetí ročník investičního a trading summitu MoneyExpo poskytuje svým návštěvníkům špičkové informace, podle kterých mohou zodpovědně rozhodovat o svých penězích. Cílíme na lidi s aktivním přístupem ke svým financím, kteří sami na burze a kapitálových trzích obchodují a investují, klademe důraz na osobní zodpovědnost. Pátek: obchodování na finančních trzích. Atraktivní Live Trading Show, živé…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Třetí ročník investičního a trading summitu MoneyExpo poskytuje svým návštěvníkům špičkové informace, podle kterých mohou zodpovědně rozhodovat o svých penězích. Cílíme na lidi s aktivním přístupem ke svým financím, kteří sami na burze a kapitálových trzích obchodují a investují, klademe důraz na osobní zodpovědnost. 

Pátek: obchodování na finančních trzích. Atraktivní Live Trading Show, živé obchodování profesionálních traderů na finančních trzích. Budou používat své reálné účty, obchody skutečně proběhnou a návštěvníci budou moci vidět buď zisk, nebo ztrátu z obchodů opravdu naživo. Nejznámějšími tradery sou určitě John Person a Jimmy Young, oba ze Spojených států amerických.

Sobota: investování. Naše pozvání už přijali odborníci z České republiky, Polska, Itálie, USA a dalších zemí. Exkluzivním hostem je Varšavská burza cenných papírů. Právě v polských akciích vidíme největší potenciál pro české investory. Na rozdíl od naší burzy varšavský trh vyniká rozšiřujícím se počtem titulů, z nichž mnohé jsou velmi atraktivní jak potenciálem růstu ceny, tak dividendovou politikou. 

Neděle: penze a penzijní reforma. Chceme být první, kteří penzijní reformu a s ní spojené problémy a příležitosti srozumitelně představí a vysvětlí. Představíme nejen všechny tři pilíře, ale také "investorský" pohled na věc. Naše pozvání přijal náměstek ministra financí, zástupce penzijní společnosti nastíní business plán, se kterým společnosti počítají. Přineseme i několik atraktivních tipů, jak si ne penzi, ale rentu, zajistit – třeba právě přes držení dividendových akcií. 

Více informací včetně doprovodné nabídky workshopů a možnosti registrace najdete na www.money-expo.cz

Další akce v okolí

Gala Domu tanečního umění - Praha

05.02.2023 - 05.02.2023
Divadlo na Vinohradech

Originální komponovaný program sestavený z rozmanitých etud a choreografií rezidentů branického Domu tanečního umění.…

Vlastní figurky ze skla - Praha

11.02.2023 - 11.02.2023
OC Šestka

Vlastní figurky ze skla? Navštivte workshop Jitky Havlíčkové v OC Šestka.

Sama pěšky z Mexika do Kanady - Pra…

16.02.2023 - 16.02.2023
Kino Lucerna, Praha,…

Jen s batohem a bez příprav zdolala za 176 dnů jednu z nejtěžších pěších tras světa!

Czech Barista & Latte Art Champions…

25.02.2023 - 26.02.2023
Novoměstská radnice

Víkend plný kávy aneb národní šampionáty baristů v kategoriích Barista a Latte Art, tedy malování do kávy mléčnou pěnou.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 4. únor

Dnes má svátek Jarmila

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete