Statistika našeho portálu

  • 94 513 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Moravia Food Festival 2016 - Kroměříž

27.05.2016 - 29.05.2016 Kroměříž

Všichni milovníci a vyznavači dobrého jídla a netradičních gastronomických zážitků by měli zvýšit svou pozornost, neboť Atlas Česka Vám představuje další ročník ojedinělé akce "Moravia food festival", největšího gastronomického festivalu na celé Moravě. V předem vybraném městě se během několika dnů představí odborné i laické veřejnosti ty nejlepší restaurační podniky z celé Moravy a jejich…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hotel Octárna Kroměříž
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Kroměříž
Obec
Kroměříž

Fotogalerie k článku

Všichni milovníci a vyznavači dobrého jídla a netradičních gastronomických zážitků by měli zvýšit svou pozornost, neboť Atlas Česka Vám představuje další ročník ojedinělé akce "Moravia food festival", největšího gastronomického festivalu na celé Moravě. V předem vybraném městě se během několika dnů představí odborné i laické veřejnosti ty nejlepší restaurační podniky z celé Moravy a jejich kuchaři pak připraví a navaří natěšeným mlsálkům speciality té nejvybranější kvality.

Na co se můžete těšit

Základním mottem organizátorů je představit a prezentovat špičkové podniky vybraných měst na jednom společném místě, kde budou mít návštěvníci možnost ochutnat degustační předkrmy, lahodné polévky, špičkové hlavní chody a uchvacující dezerty. Specifikem každého z ročníků je zaměření se na jeden vybraný chod, jehož variace musí každý ze soutěžících připravit dle své chuti a fantazie (v posledních letech zaujala zvláště soutěž o nejlepší rajskou omáčku).

Samozřejmostí pro všechny zúčastněné je i bohatý doprovodný program pro zástupce všech věkových kategorií. Zajímavý je i systém placení u jednotlivých stánků, využívající virtuální platební měnu denár. Nenechte se proto otravovat domácí zdlouhavou přípravou různých pokrmů a přijďte raději ochutnat to nejlepší možné menu skrývající se pod pokličkou profesionálů z celé Moravy!

Moravia Food Festival 2016

Vážení přátelé dobrého jídla,

ve dnech 27. -29. května 2016 se bude konat již 6. ročník gastronomického festivalu na území města Kroměříž v areálu hotelu Octárna s názvem MORAVIA FOOD FESTIVAL KROMĚŘÍŽ 2016.

VAŘENÍ POD ŠIRÝM NEBEM JIŽ PO ŠESTÉ NA OCTÁRNĚ

za účasti vyhlášených specialistů z oboru gastronomie a hotelnictví z celé MORAVY.

Restaurace

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 23. listopad

Dnes má svátek Klement

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete