Statistika našeho portálu

  • 104 142 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Mozartovy narozeniny 2019 ve Stavovském divadle - Praha

27.01.2019 Stavovské divadlo

Na 27. ledna připadá narození skladatele Wolfganga Amadea Mozarta.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Narozeniny tohoto geniálního skladatele oslavujeme tradičně každý rok ve Stavovském divadle unikátními koncerty s neopakovatelnou atmosférou.

Letos výjimečně pod taktovkou maestra Plácida Dominga. Zazní árie a dueta z mozartovského repertoáru v podání čtyř vynikajících (domácích i zahraničních) sólistů.

Duch Mozarta bude při tom s námi…

Víte, že...?
Premiéra opery Don Giovanni se uskutečnila 29. října 1787 ve Stavovském divadle v Praze a dirigoval ji sám Wolfgang Amadeus Mozart. Opera zaznamenala velkolepý úspěch a na pražské scéně se stala jedním z nejhranějších titulů vůbec.

Další akce v okolí

Příměstský tábor Bike Camp 2025 - P…

11.08.2025 - 15.08.2025
Výstaviště Praha 7

Týden plný cyklistiky, výzev a nových přátelství – přesně to čeká účastníky příměstského tábora Bike Camp, který…

Reprezentační královský košt 2025 -…

14.08.2025 - 14.08.2025
Praha

Pultová degustace 324 nejlepších vín soutěže KRÁL VÍN České republiky 2025 a bohatý raut.

Královský košt 2025 - Praha

15.11.2025 - 15.11.2025
Praha

Ochutnejte s námi nejlepší vína z českých a moravských vinic. Vína, která ohromila porotu 20. ročníku soutěže KRÁL VÍN…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 11. červenec

Dnes má svátek Olga

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Malí indiáni

Jak dostat Vaše děti od obrazovek do přírody tak, aby je to bavilo a aby chtěly dobrovolně do lesa znovu a znovu?

Malí indiáni

Na Atlase Česka dále najdete