Statistika našeho portálu

  • 102 549 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Muzejní noc pod Ještědem v Severočeském muzeu

15.05.2015 - 16.05.2015 Liberec

Letošní jedenáctý ročník muzejní noci bude výjimečný – mimořádně v pátek 15. května od 15 hodin proběhne v našem muzeu Národní zahájení Festivalu muzejních nocí a hned poté se bude konat tradiční muzejní noc pro širokou veřejnost, tentokrát na téma SVĚTLO. Opět jsme se spojili s dalšími institucemi – Oblastní galerií Liberec, iQLANDIÍ, Muzeem skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou a Domem Jany a…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Letošní jedenáctý ročník muzejní noci bude výjimečný – mimořádně v pátek 15. května od 15 hodin proběhne v našem muzeu Národní zahájení Festivalu muzejních nocí a hned poté se bude konat tradiční muzejní noc pro širokou veřejnost, tentokrát na téma SVĚTLO.

 

Opět jsme se spojili s dalšími institucemi – Oblastní galerií Liberec, iQLANDIÍ, Muzeem skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou a Domem Jany a Josefa V. Scheybalových v Jablonci nad Nisou – a připravili pro vás pestrou nabídku aktivit. Děti se mohou těšit na výtvarné dílny, dospělí zase na komentované prohlídky, přednášky či kulturní vystoupení. Stejně jako v minulých letech bude zajištěno občerstvení a doprava historickou tramvají či historickými autobusy.

Mapa

Další akce v okolí

Královský košt Liberec 2024

29.11.2024 - 29.11.2024
Liberec

Největší pultová degustace českých a moravských vín.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 22. červen

Dnes má svátek Pavla

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete