Statistika našeho portálu

  • 96 094 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Muzejní noc v Tišnově

18.05.2013 Tišnov

Tišnov se připojuje k Brněnské muzejní nociV sobotu 18. května se můžete vydat i do Tišnova - tamní Galerie Jamborův dům připravila na Muzejní noc svůj vlastní program. Od 18 do 23 hodin uvidíte v zahradě galerie velkoplošnou projekci sestavenou z fotografií díla jednoho z nejvýznamnějších představitelů českého malířství 20. století Jánuše Kubíčka (1921-1993), jehož abstraktní obrazy galerie…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Galerie Jamborův dům, Brněnská 475, Tišnov
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-venkov
Obec
Tišnov

Fotogalerie k článku

Tišnov se připojuje k Brněnské muzejní noci

V sobotu 18. května se můžete vydat i do Tišnova - tamní Galerie Jamborův dům připravila na Muzejní noc svůj vlastní program. Od 18 do 23 hodin uvidíte v zahradě galerie velkoplošnou projekci sestavenou z fotografií díla jednoho z nejvýznamnějších představitelů českého malířství 20. století Jánuše Kubíčka (1921-1993), jehož abstraktní obrazy galerie aktuálně vystavuje. Pobavit se odlehčenou částí jeho tvorby, lehce erotickými kolážemi z Kalendáře věčné radosti , můžete ve foyer blízkého kina Svratka (vystaveny budou reprodukce koláží).

V době od 18 do 21 hodin galerie také nabízí speciální službu - pokud přinesete vaše starožitnosti , sběratel František Vejpustek vám je pomůže nacenit.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 22. září

Dnes má svátek Darina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete