Statistika našeho portálu

  • 96 250 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Na rejdišti, klavíristé: Přemysl Berka, Aneta Jedličková, Jan Halbych...

20.05.2013 - 27.05.2013 Praha

                                                                                  Přehlídka klavíristů Pražská konzervatoř, Na Rejdišti 1, Praha 111.6.2013 v 19 hodin v koncertním sále ProgramA.Rubinstein                           Melodie                                   Xiu Jie Xu, 1.r.                      A. Chačaturjan                       V národním tónu                    pedagog: Irina…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

                                                                                 

Přehlídka klavíristů 

Pražská konzervatoř, Na Rejdišti 1, Praha 1

11.6.2013 v 19 hodin v koncertním sále

 

Program

A.Rubinstein                           Melodie                                   Xiu Jie Xu, 1.r.                      

A. Chačaturjan                       V národním tónu                    pedagog: Irina Černovská

ZUŠ Praha 10, Olešská

P.Eben                                     Chovejte mě má matičko

M. Dlouhý                               Ohnivý mužíček

A. Grečaninov                                    Na plese

J. Macharáčková                     Folklórní tanec                      František Foldyna 1.r.-

ped. Mgr. Jana Macharáčková

                                                                                                ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6

I.Hatrík                                  Motýl                                      Karolína Havlíková, 2.r.

L. Sluka                                  Capriccio                                pedagog: Olga Dvořáková

                                                                                                ZUŠ Učňovská, Praha 9

L.van Beethoven                     Sonáta op.49 č.2, 2. věta        Mi Nguyen, 3.r.

                                                                                                pedagog: Irina Černovská      

                                                                                                ZUŠ Praha 10, Olešská

 

F. Mendelssohn – Bartholdy Dětské kusy op.72 č.1         M. Dvorak                            Jazzova minietuda č.9/II

                                                                                                Aneta Jedličková, 5.r.

                                                                                    pedagog: MgA. Jiří Houska

                                                                                                ZUŠ A. Voborského, Praha 4

E. Grieg                                  Arietta, Motýlek

U. C. Erkin                             Hra

                                                                                                Jan Halbych 5. r..

 ped. Mgr. Jana Macharáčková

                                                                                                ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6

 

J. L. Dusík                              Sonáta D dur op. 63, č. 3 – I. Allegro maestoso

B. Bartók                                Klavírní svita op. 14 – I. Allehgetto, II. Scherzo

H. Bartoň                                Malá noční můra                   Pavol Praženica 5,.r.

                                                                                                ped. Mgr. Jana Macharáčková

                                                                                                ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6

J. Haydn                                 Sonáta D dur, 1.věta              Denisa Ivanovová, 5.r.

                                                                                                pedagog: Gulnara Urazajeva

                                                                                                ZUŠ K Brance, Praha 5 - Stodůlky

F.Chopin                                 Fantazie Impromptu op.66    Jan Baláž 7/I

pedagog: Olga Dvořáková

                                                                                                ZUŠ Učňovská, Praha 9

R. Linhart                               Polka                                       Kateřina Čalounová 1.r.II.st.

                                                                                                pedagog: Olga Dvořáková

                                                                                                ZUŠ Učňovská, Praha 9

S. Rachmaninov                     Preludium č.1, cis moll           Georgy Dzhanezashvili, 2.r.II.st                                                                                                                    ZUŠ Blatiny, Praha 6

S. Rachmaninov                     Preludium G dur op. 32, Preludium gis moll op. 32

                                                                                                Přemysl Berka, 2.r.II.st

                                                                                                ped Emílie Drye

                                                                                                ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6

F. Liszt                                    Uherská rapsodie č. 6                        David Novotný, 4r.II.st

pedagog: MgA. Jiří Houska

                                                                                                ZUŠ A. Voborského, Praha 4

R. Linhart                               Rockenroll                              Jakub Čaloun 1.r. SPD.

                                                                                                pedagog: Olga Dvořáková

                                                                                                ZUŠ Učňovská, Praha 9

S. Rachmaninov                     Moments musicaux op. 16, č.4 e moll Olesya Goldina 1.r. SPD

                                                                                    ZUŠ Blatiny, Praha 6

F. Chopin                                Valčík e moll op. posth.          Adam Frídl, 3.r. SPD

                                                                                                ped. MgA. M. Ballý     

                                                                                                HŠG hl.m. Prahy

F. Chopin                                Scherzo b moll                                    Natálie Schwamová, 7.r.

pedagog: doc. F. Malý

                                                                                                HŠG hl.m. Prahy

 

Další akce v okolí

Koncert filmové hudby - Praha

22.10.2021 - 22.10.2021
Burešova 1661/7, Praha…

Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka zahajuje novou sezónu koncertním turné, během kterého navštíví se svým úspěšným…

Matiné s hudbou z filmů a pohádek -…

24.10.2021 - 24.10.2021
Švandovo divadlo

Oblíbené melodie z filmů a pohádek v podání dětského smyčcového orchestru Harmonie.

SOČR a Ion Marin - Praha

25.10.2021 - 25.10.2021
Rudolfinum (Dům umělců)

Franz Schubert: Symfonie č. 4 c moll “Tragická” Gustav Mahler: Adagio ze Symfonie č. 10 Maurice Ravel: La Valse

Fyzické a taneční divadlo pro všech…

26.10.2021 - 02.11.2021
Zlatnická 8

Ateliér nabízí úvod do fyzického a tanečního divadla.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 20. říjen

Dnes má svátek Vendelín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete