Statistika našeho portálu

  • 87 117 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Na Výstavě stanů pořádají soutěž ve zručnosti i Urban Training

14.07.2018 - 17.07.2018 Beranových 667, Praha 9–Letňany

Na Výstavě stanů pořádají soutěž ve zručnosti i Urban TrainingChcete zažít cvičení trochu jinak a nebaví vás přeplněné posilovny? Přijďte si 14. července na Výstavu stanů a vybavení do přírody vyzkoušet unikátní cvičení Kari Traa urban training. A po celé dny 16. a 17. července si tady pak můžete otestovat také své schopnosti v soutěži zručnosti Wingman show.Kari Traa urban training je cvičení,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Beranových 667, Praha 9–Letňany
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Na Výstavě stanů pořádají soutěž ve zručnosti i Urban Training

Chcete zažít cvičení trochu jinak a nebaví vás přeplněné posilovny? Přijďte si 14. července na Výstavu stanů a vybavení do přírody vyzkoušet unikátní cvičení Kari Traa urban training. A po celé dny 16. a 17. července si tady pak můžete otestovat také své schopnosti v soutěži zručnosti Wingman show.

Kari Traa urban training je cvičení, při kterém se naučíte využívat prvky kolem sebe, jako jsou obrubníky, lavičky nebo schody. Je zaměřené na všechny problémové partie těla a nemusíte se bát, že ho nezvládnete, obtížnost každého cviku si určíte vy sami, protože cvičíme pouze vlastní vahou. Ukázku tohoto unikátního cvičení uvidíte a zažijete 14. července od 17 hodin na Výstavě stanů a vybavení do přírody, která se koná v areálu PVA EXPO Praha Letňany. Čeká vás 90 minut cvičení pod dohledem zkušených lektorek, každý trénink představuje několik zastávek, na kterých procvičíte jednotlivé partie. Mezi jednotlivými stanovišti budete přebíhat, takže během celého tréninku uběhnete v průměru 2–3 km. Cvičení je koncipováno tak, aby jej zvládl každý!

Pestrý doprovodný program na Výstavě stanů pokračuje i ve dnech 16. a 17. července. Wingman Show je dovednostní soutěž s multitoolem, do které se může zapojit každý návštěvník výstavy starší 18 let. Soutěžící má za úkol pomocí multitoolů přeštípnout drát, zašroubovat, vyšroubovat šroub, přepilovat hřebík a přeříznout dřevo. Vše je na čas a na soutěžící čekají skvělé ceny!

Výstava stanů a vybavení do přírody se letos koná do 19. srpna 2018. Najdete zde největší výběr turistického a outdoorového zboží na českém trhu – stanů, spacáků, karimatek, kempinkového nábytku, batohů, oblečení, obuvi, doplňků, jako jsou vařiče, nádobí, grily, nafukovací čluny, baterky, čelovky, nože a mnohé další. Stojí tu na 320 stanů i oblíbené spacákové ležení. Na ploše 10 000 m2 se představí přes 220 outdoorových značek. Vše si můžete zkusit, poradit se s odborníky a soutěžit o hodnotné ceny. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na promítání cestovatelských filmů, spoustu přednášek, na lezeckou stěnu a nejmenším je k dispozici dětský koutek. Vstup a parkování jsou zdarma!

 

Termín: 14.–17. 7. 2018

Místo konání: Výstava stanů a vybavení do přírody, Beranových 667, Praha 9–Letňany 

Více na www.vystavastanu.cz

Další akce v okolí

Filmy Oldřicha Lipského - Praha

12.01.2019 - 04.08.2019
Praha

Slavný český režisér, scénárista a herec Oldřich Lipský by letos oslavil 95. narozeniny. Přijďte si s námi připomenout…

Terryho ponožky vystavují to nejlep…

01.02.2019 - 20.04.2019
Kino Světozor

Výstava s názvem Best of Terry Posters je k vidění od 29.1. do 20.4.2019 ve foyer kina Světozor ve Vodičkově ulici.…

100 let česko-slovenské koruny na P…

08.02.2019 - 28.04.2019
Pražský hrad

Výstava, která se uskutečňuje krátce před stoletým výročím vzniku československé koruny, seznámí návštěvníky s…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Pozor, právě probíhá soutěž, ve které můžete vyhrát nejnovější album Tomáše Kluse - SpOlu.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pátek 19. duben

Dnes má svátek Rostislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete