Statistika našeho portálu

  • 99 252 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Náchodská prima sezóna 2018 - Náchod

14.05.2018 - 18.05.2018 Náchod

V prvních jarních týdnech jsme si již zvykli na pravidelné studentské majálesové oslavy, které však bývají většinou jednodenní veselicí plnou bezstarostné zábavy. V této části našeho průvodce bychom však rádi představili i fundovanější výsledky studentské činnosti, odrážející se v pravidelném festivalu "Náchodská prima sezóna", konajícím se již více než patnáct let v historickém městě Náchodě.Na…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Městské divadlo Dr. Josefa Čížka
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Náchod
Obec
Náchod

Fotogalerie k článku

V prvních jarních týdnech jsme si již zvykli na pravidelné studentské majálesové oslavy, které však bývají většinou jednodenní veselicí plnou bezstarostné zábavy. V této části našeho průvodce bychom však rádi představili i fundovanější výsledky studentské činnosti, odrážející se v pravidelném festivalu "Náchodská prima sezóna", konajícím se již více než patnáct let v historickém městě Náchodě.

Na co se můžete těšit

Během několikadenního festivalového dění se můžete těšit na výstavy studentských výtvarníků a fotografů, literární večery s autorským čtením, symbolické pálení čarodějnic, tvůrčí dílny a semináře, večery s alternativní muzikou, pouliční šachové turnaje, performance na náměstí či divadelní výstupy a skeče. Většina z vystoupení se koná v secesních prostorách náchodského divadla Dr. Josefa Čížka či v budově Jiráskova gymnázia.  

Jak již pozorný čtenář jistě postřehl, celá přehlídka je inspirována dílem a životem Josefa Škvoreckého, což se odráží i v názvu festivalu samotného. Pokud se tedy na počátku května vydáte do Náchoda, stanete se přímými účastníky vření studentské invence, která Vás dozajista pohltí a nasytí živelnou a činorodou krví.

Náchodská prima sezóna 2018

Podrobný bohatý program

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 28. leden

Dnes má svátek Otýlie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete