Statistika našeho portálu

  • 99 248 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Náchodský Klondike – Náchod

04.02.2018 Náchod

Zřejmě každý z nás se v době raného mládí seznamoval s filmy a knížkami hledajícími svůj předobraz v době zlatokopecké horečky v severní Americe. I některým dospělým zůstal tento zájem jako koníček, který se v Náchodě během února přetransformuje do oblíbené recesistické akce "Náchodský Klondike". Po stopách zlatokopůSrdečně zváni jsou na tuto zábavnou akci všichni dospělí i děti různého věku, pro…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Zřejmě každý z nás se v době raného mládí seznamoval s filmy a knížkami hledajícími svůj předobraz v době zlatokopecké horečky v severní Americe. I některým dospělým zůstal tento zájem jako koníček, který se v Náchodě během února přetransformuje do oblíbené recesistické akce "Náchodský Klondike".

 

Po stopách zlatokopů

Srdečně zváni jsou na tuto zábavnou akci všichni dospělí i děti různého věku, pro které je připravena trasa zálesáckého a zlatokopeckého putování. Během této dobrodružné cesty můžou účastníci narazit na úkoly v podobě chytání bizona, rýžování zlata, střílení z luku a kuše, lovení divokých mustangů apod. Pro ty zdatnější dobrodruhy je pak připravena i soutěžní trať, jejíž vítěze čeká zajímavá odměna. Nesoutěžní sekce je určena pro zájemce o příjemnou procházku únorovou krajinou, během níž si mohou vyzkoušet neobvyklé zálesácké disciplíny. Žádný z účastníků by neměl zapomenout na povinnou výbavu v podobě sáňek (či bobovacího pekáče), rýžovací pánve, váčku na zlato a dobré nálady! Symbolickým zakončením celé akce je pak večerní Country bál s bohatou tombolou  a živou hudbou.

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 27. leden

Dnes má svátek Ingrid

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete