Statistika našeho portálu

  • 99 637 Akcí v kalendáři
  • 5 396 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Najděte tři klíče k chrudimskému pokladu

01.06.2013 - 30.09.2013 Chrudim

Sledujete rádi dobrodružné filmy s nádechem tajemna ve stylu Šifry mistra Leonarda? Přemýšlíte, jak zabavit neposedné děti? Tak neváhejte a vydejte se s celou rodinou do historického města Chrudimě.V rámci projektu Chrudim - město tří muzeí si tu pro vás připravili zajímavý program, po jehož absolvování si budete moci odnést část tajemného dominikánského pokladu.Co musíte udělat? Zakoupit si v…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Chrudim
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Chrudim
Obec
Chrudim

Fotogalerie k článku

Sledujete rádi dobrodružné filmy s nádechem tajemna ve stylu Šifry mistra Leonarda? Přemýšlíte, jak zabavit neposedné děti? Tak neváhejte a vydejte se s celou rodinou do historického města Chrudimě.

V rámci projektu Chrudim - město tří muzeí si tu pro vás připravili zajímavý program, po jehož absolvování si budete moci odnést část tajemného dominikánského pokladu.Co musíte udělat? Zakoupit si v jednom ze zúčastněných muzeí nebo v turistickém informačním centru dvoudenní vstupenku, která vám umožní za zvýhodněnou cenu navštívit Regionální muzeum, Muzeum loutkářských kultur i Muzeum barokních soch. Jako bonus ke vstupence obdržíte tištěného průvodce "Tři klíče k chrudimskému pokladu". Poté budete postupovat podle mapy a plnit jednotlivé úkoly. Po návštěvě každého muzea získáte klíč.

Pokud budete úspěšní, získáte všechny tři klíče a dojdete do cíle své cesty, budete mít možnost odemknout chrudimský poklad a odhalit jeho tajemství. Zvýhodněnou dvoudenní vstupenku do tří muzeí včetně průvodce hrou s honbou za pokladem lze zakoupit v letní sezóně od 1. června do 30. září.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 31. březen

Dnes má svátek Kvido

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete