Statistika našeho portálu

  • 96 484 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Narozeninový dům Creative World a Mahapurusha Ayurveda Centrum otevřely své brány v Holešovicích

24.09.2017 - 28.02.2030 Praha

Narozeninový dům Creative World a Mahapurusha Ayurveda Centrum otevřely své brány v Holešovicích v Přívozní uliciNarozeninový dům Creative WorldHolešovický dům není zdaleka jen narozeninovým, ale zejména tvůrčím prostorem pro všechny generace, místem pro setkávání při zajímavých workshopech na nejrůznější témata, místem, které se bude měnit podle ročních období, podle akcí, návštěvníků a zejména…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Narozeninový dům Creative World a Mahapurusha Ayurveda Centrum otevřely své brány v Holešovicích v Přívozní ulici

Narozeninový dům Creative World

Holešovický dům není zdaleka jen narozeninovým, ale zejména tvůrčím prostorem pro všechny generace, místem pro setkávání při zajímavých workshopech na nejrůznější témata, místem, které se bude měnit podle ročních období, podle akcí, návštěvníků a zejména místem, které přináší kvalitní kuchyni, kdy je jídlo tvořeno přímo před zákazníky v otevřeném bistru a kde samozřejmě ochutnáte dobroty od českých farmářů. Hudba, pohyb, taneční večery, DJs, tvorba, workshopy, jóga, v denních hodinách spoustu her a zábavy pro děti a mnoho dalšího, to vše ukrývá Narozeninový dům Creative World. Prostor je členěn do různých zákoutí ve stylech jako Alenka za zrcadlem, retro, Laurel a Hardy a další, ale když tam zrovna nenajdete své oblíbené téma pro vaši oslavu a zatoužíte třeba po komiksu, rádi vám vše přetvoříme!

Spodní patro Creative World nabízí pro děti vodní radovánky a zejména rozsáhlou plochu pro tvorbu určenou všem generacím. Nechybí levandule Chodouňská, kterou si dosyta užijete v levandulovém altánku při tvorbě šperků ve spolupráci s Jabloneckou bižuterií. Než se však oddáte tvorbě šperků, musíte projít chodbou, která je královstvím zejména pro ženy a dívky s mnoha kostýmy k prodeji i zapůjčení a dalším oblečením z ČR či Indie.

"Hledali jsme starý brownfield nebo větší opuštěné prostory, které by nabídly ducha našemu tvůrčímu světu a nápadům, kterými bavíme české rodiny s dětmi už 9 let. Našli jsme jej nakonec na Praze 7 v Holešovicích v komerčním objektu poblíž Vltavy a věříme, že si brzy získáme návštěvníky nejen z celé Prahy pro náš originální tvůrčí svět propojený s relaxem. Vy, kdo vnímáte pochody v přírodě, potřebujete tvořit, pěstovat, kutit nebo si jen tak hrát, a nebojíte se postavit věčně nabízenému servisu konzumu ze všech stran, přijďte a sdílejte s námi, vašimi blízkými, dětmi, rodiči, přáteli i kolegy multifunkční prostor, kde vám bude hezky," Říká Helena Neumannová, jedna z autorek projektu.

Druhou ženou v projektu je Milena Krčálová, která stojí zejména za produkcí celého domu a spoluprací s tradičními českými firmami, umělci i kreativci, kteří mají co nabídnout. "Po dobrém jídle a pití v otevřeném bistru vás zvu do papírového světa, zahradnictví pro kutily, šperkařské dílny, do levandulového budoáru, tvůrčího ateliéru se starými psacími stroji, šicími stroji, krajkou nebo dřevěnými komponenty ze slavné albrechtické hračkárny DETOA či na vodní radovánky pro děti," uzavírá Milena.

Narozeninový dům Creative World navazuje na park z roku 2015 na Zličíně (nyní přestěhován do Chodouně, kde dojde k přestavbě) a rovněž na dosavadní mobilní akce CW a Park Tři věže.

Mahapurusha Ayurveda Centrum
(slovo pocházející ze sanskrtu, znamená velká duše)
Jak již samotný název napovídá, součástí rozlehlého domu o 900 m2 bude také Ayurveda Centrum, které z počátku nabídne Ayurvédské olejové masáže pro dokonalou relaxaci a prokrvení těla (Kalari, Rejuvenation a Abhyangu), levandulové koupele, párový box nebo shiro dharu, v rámci relaxu bude  možnost si odpočinout s psychowalkmanem a dopřát si či jimi obdarovat nejrůznější relaxační balíčky různé balíčky obsahující masáž obličeje, hlavy, celo-tělový peeling a další.
S příjezdem doktora Manoje Mohana pak bude nabídka rozšířena o mnoho dalších speciálních Ayurveda technik a osobní konzultace (překlady budou  zajištěny), no a v neposlední řadě také s příjezdem dalšího maséra z Indie bude rozšířena také nabídka masáží (předpokládaný příjezd obou kolegů listopad 2017).

Hlavní nabídka Mahapurushy:
• Kalari masáž: byla původně určena indickým bojovníkům, aby bylo jejich tělo dobře prokrveno a regenerováno. Dnes patří k velmi oblíbeným masážím nejen v Indii pro své blahodárné účinky pro tělo i duši. Jedná se o lehce tlakovou celotělovou masáž, skvěle prokrví tělo a nastartuje vaše vnitřní energetické dráhy. Masáž si lze vychutnat s jedním nebo dvěma maséry.
• Rejuvenation: velmi jemná olejová masáž, kterou milují zejména ženy po náročném dni. Je velmi odpočinková,skvěle prokrví tělo a nastartuje vaše vnitřní energetické dráhy. Masáž si lze vychutnat s jedním nebo dvěma maséry.
• Abhyanga: Královská masáž - celotělová olejová masáž Abhyanga je skutečně královnou mezi Ayurvédskými masážemi. Vaše tělo bude hýčkáno dvěma maséry a zejména kvalitními zahřátými oleji.
• Shirodhara: Probuďte své třetí oko a dopřejte si jednu z nejvyhledávanějších indických Ayurvédských praktik. Shirodhara je vysoce účinnou léčebně-relaxační technika s pročišťujícím účinkem a je považována za jednu z omlazovacích a pročišťovacích terapií známou 5.000 let a jejím hlavním cílem je dosažení tělesné a duševní rovnováhy. Po proceduře je doporučen klid.

• Steam box: relaxace v párním boxu, kde dokonale prohřejete své tělo - princip pozvolného saunování, kdy se tělo pomalu prohřívá a čistí. Velmi příjemná kombinace s psychowalkmanem, který je blahodárný pro mentální potíže, meditaci, při potížích se spánkem, ale třeba i jen jako relax, podpora učení a mnoho dalšího.
www.mahapurusha.cz / www.mahapurusha.com / Facebook Mahapurusha
**********************************************************************************
Holešovický dům ve zkratce:
• Celodenní česká i mezinárodní kuchyně v otevřeném pultovém bistru.
• Obchod Creative World nabízí řadu dekorací dle ročního období, ale i oblečení, šperky, BIO levanduli Chdouňskou, tvůrčí balíčky a mnoho dalšího.
• Obchod Mahapurusha nabízí Ayurvédskou kosmetiku, vysoce kvalitní Ayurvédské potravinové doplňky od špičkových dodavatelů z Keraly, oblečení, české přírodní bylinné sirupy a postupně také další české produkty na bylinné a přírodní bázi.
• Veškeré dekorace v rámci Creative World jsou k prodeji.
• Creative World dlouhodobě spolupracuje s českými farmáři, přičemž také bistro i obchod nabízí farmářské suroviny.
• Narozeninový dům je určen zejména pro pořádání akcí pro všechny generace, přes den nabízí kromě dobrého jídla a pití od prověřených dodavatelů aktivity pro rodiny s dětmi, spoustu tvorby, kde si každý vybere mezi mnoha připravenými balíčky i jednotlivými komponenty pro tvorbu dárků, doplňků a dekorací, pravidelně speciální akce.
• Prostory lze pronajmout celé i částečně, program připravujeme na míru stejně jako narozeninové oslavy.

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

Další akce v okolí

Případ pro sociálku vol. 7 - Praha

01.12.2021 - 05.12.2021
Slavíkova 22, Praha 3

Začíná festival sociálního umění, organizátoři chtějí potěšit také děti na azylových domech.

Čertovské řádění a vánoční tvoření …

04.12.2021 - 05.12.2021
Monkey´s Gym

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak to přijďte zjistit do profesionálních dětských tělocvičen…

Mikuláš na Kameře 2021 - Praha

05.12.2021 - 05.12.2021
Praha

Mikuláš bude. I kdyby trakaře padaly. Slavný vousáč samozřejmě nestojí o to, abychom si navzájem nadělili třeba…

Riddikulus! - Praha

06.12.2021 - 06.12.2021
Divadlo Palace, Pasáž…

Divadlo Palace se totiž už brzy jako mávnutím hůlky změní na Školu čar a kouzel v Bradavicích!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 4. prosinec

Dnes má svátek Barbora

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete