Statistika našeho portálu

  • 96 298 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Narozeniny - Futurm Ostrava

19.05.2017 Ostrava

Den našlapaný slevami, sladkostmi  a zábavou.Mlsáme a slavíme v OC FUTURUM OstravaV pátek 19. května se v obchodním domě FUTURUM slaví 17. narozeniny. Více než 50 obchodů připravuje slevy a mnoho dalších dárků v podobě sladké odměny a jiných příjemných aktivit. Den přímo zrozený pro ty, co si chtějí zamlsat a zavzpomínat.Od 14:30 bude program začínat dílničkami pro děti a od 15 hodin se již…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Den našlapaný slevami, sladkostmi  a zábavou.

Mlsáme a slavíme v OC FUTURUM Ostrava

V pátek 19. května se v obchodním domě FUTURUM slaví 17. narozeniny. Více než 50 obchodů připravuje slevy a mnoho dalších dárků v podobě sladké odměny a jiných příjemných aktivit. Den přímo zrozený pro ty, co si chtějí zamlsat a zavzpomínat.

Od 14:30 bude program začínat dílničkami pro děti a od 15 hodin se již rozběhne do plného proudu, vystoupí zde ostravské taneční skupiny Akcent, Trend, Shahnaz orientální tance, mažoretky KROKODÝL, Dance studio LIKE, dětské pěvecké hvězdy Isabela Jati, Valerie Kaňová, Adéla Demlová. V pátek od pěti hodin se bude krájet šedesáti kilogramový narozeninový dort ve tvaru OC FUTURUM,  a po celé odpoledne budete dostávat v každém obchodě při nákupu sladký dárek v podobě makronky.

Mnoho služeb si budete moci vyzkoušet zdarma. Bude na vás čekat stylistka, která vás ráda doprovodí do vybraných obchodů a zdarma vám poradí, jak vhodně zkombinovat oblečení a vytvořit pomocí doplňků outfit, který je právě v kurzu. V pozoru budou  kosmetické vizážistky a poradci, kteří vás nalíčí, a vysvětlí, jak pečovat o svou pleť a ruce. K službě patří rada ohledně typologie pleti a tipů na líčení. A abyste odcházeli z FUTURA kompletně sladění, je pro vás připraveno i výživové poradenství od výživové poradkyně Adély.

Lze si návštěvu u odborníků domluvit předem, abyste nečekali frontu a to na telefonním čísle 770/120 866.

Akční nabídku si pro Vás nachystaly např. tyto obchody:

Tchibo, Subway, Meatfly, McDonald’s, Baťa, Klenoty Aurum, CCC, A3Sport, H&M, New Yorker, Klier, Setos, Exe Jeans, Hannah, Ciao di MaxTara, Vitaland, Yves Rocher, Route66, Blažek, TIMEOUT+KVL, LEE COOPER

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Riddikulus! - Ostrava

08.11.2021 - 08.11.2021
Dům kultury města…

Pošlete sovy vašim přátelům, členům Fénixova řádu i Brumbálově armádě, naše představení se pro velký zájem vrací do…

Snow film fest Ostrava 2021 - Ostra…

01.12.2021 - 01.12.2021
Ostrava

Těšte se na další ročník Snow film festu 2021. A věřte nám, že dostanete pořádnou nálož lyžařských, horolezeckých,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 28. říjen

Státní svátek

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete