Statistika našeho portálu

  • 94 448 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

New Year Joyride 2015 - Praha

19.02.2013 - 26.02.2013 Praha

Atlas Česka přináší specialitu pro všechny milovníky historických vozů a zvláště pak jedinečné značky Jeep! Všichni ti mají unikátní možnost oslavit příchod nového roku ve vybraný lednový den tradiční "New Year Joyride" (Novoroční jízdou), která ohromí i potěší odborníky i amatérské fanoušky starších vozidel.Co Vás na akci čekáCelou akci pořádá Old Car Rangers Praha, jejíž členové jsou zárukou…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kampa
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Atlas Česka přináší specialitu pro všechny milovníky historických vozů a zvláště pak jedinečné značky Jeep! Všichni ti mají unikátní možnost oslavit příchod nového roku ve vybraný lednový den tradiční "New Year Joyride" (Novoroční jízdou), která ohromí i potěší odborníky i amatérské fanoušky starších vozidel.

Co Vás na akci čeká

Celou akci pořádá Old Car Rangers Praha, jejíž členové jsou zárukou pečlivě vybraných zástupců toho nejlepšího, co sběratelské a nadšenecké úsilí několika desítek majitelů dokázalo uchovat z let dávno minulých. Každou první lednovou sobotu se historické vozy značky Jeep nejdříve setkají na bájné Kampě, kde je mohou obdivovat první nadšenci. Většina řidičů těchto nádherných strojů je ustrojena po vzoru amerických vojáků, nechybí ani vlajky a doprovodná hudba z amplionů. Konvoj následně většinou vyráží na spanilou jízdu přes Klárov, Chotkovy sady až na Pohořelec a Hradčanské náměstí. Právě zde se pak těší nebývalému zájmu zvláště zahraničních turistů. Trasa cesty pak vede i na Nové Město a následně k cíli putování před Rudolfinem.

Přijďte se na tyto mohykány podívat i Vy a jistě budete překvapeni funkčností i specifickou poetikou těchto králů mezi historickými vozidly!

 

 

Další akce v okolí

Online Nouvelle Prague - Praha

31.10.2020 - 31.10.2020
Praha

Osmý ročník mezinárodní hudební konference.

Virtuos: Denis Matsuev - Praha

20.11.2020 - 20.11.2020
Obecní dům

Denis Matsuev ve Smetanově síni v Praze

Noc vědců - Praha

27.11.2020 - 27.11.2020
Praha

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci…

Mint Market Praha listopad - Praha

28.11.2020 - 29.11.2020
Praha

Připravte se na Vánoce včas a bez stresu. Přijďte o víkendu 28. - 29. listopadu na MINT Market do haly 11 a 13 v areálu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 31. říjen

Dnes má svátek Štěpánka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete