Statistika našeho portálu

  • 88 302 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Nezastavitelní - Krkonoše

04.08.2018 - 05.08.2018 Pec pod Snežkou

Návštěvníci, kteří vyrazí v soboru 4. a v neděli 5. srpna do Pece pod Sněžkou, pomůžou 21 handicapovaným z projektu Nezastavitelní. Po oba dny, od 10:00 do 18:00 hodin, bude nafukovací Birell brána umístěna u krkonošské chaty Betyna na hlavní trase přes Obří důl na Sněžku. Každý, kdo pod ní projde, přispěje svým pohybem na sportovní pomůcky pro Nezastavitelné.Brána v Krkonoších je součástí…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Návštěvníci, kteří vyrazí v soboru 4. a v neděli 5. srpna do Pece pod Sněžkou, pomůžou 21 handicapovaným z projektu Nezastavitelní. Po oba dny, od 10:00 do 18:00 hodin, bude nafukovací Birell brána umístěna u krkonošské chaty Betyna na hlavní trase přes Obří důl na Sněžku. Každý, kdo pod ní projde, přispěje svým pohybem na sportovní pomůcky pro Nezastavitelné.

Brána v Krkonoších je součástí projektu Nezastavitelní, který už pátým rokem pomáhá handicapovaným lidem vrátit se k oblíbenému sportu. Za každého, kdo bránou projde, přispěje Birell na konto Nezastavitelných 5 korun. Lidé tak pomáhají svým pohybem. Výtěžek jde na sportovní vybavení jako jsou upravená kola, handbiky a jiné speciální pomůcky.

K bráně v Peci pod Sněžkou dorazí v sobotu 4. srpna v 11:00 hodin i někteří účastníci letošního projektu Nezastavitelní. Mezi nimi bude například i Marián Kisel který skončil po nehodě na vozíčku a z projektu si přeje získat handbike. Chce se totiž vrátit k závodní cyklistice. Pomoci mu může každý, kdo projde Birell branou.

Projekt přijde podpořit i starosta Pece pod Sněžkou, Alan Tomášek, bývalá basketbalistka Ilona Burgerová a Klára Křížová, která reprezentovala Českou republiku v alpském lyžování na olympiádách ve Vancouveru a Soči.

Během uplynulých ročníků se do projektu zapojily statisíce lidí, kteří pomohli svým pohybem. Jen loni prošlo Birell bránou na různých místech v České republice více než 200 tisíc lidí, kteří pomohli Nezastavitelným získat sportovní vybavení za 1,3 milionu korun.

Další zastávkou Nezastavitelných bude 11. a 12.8. Birell brána na Ještědu a o týden později v Adršpachu.

Mapa

Další akce v okolí

Krkonoše Amerikou - Vrchlabí

02.08.2019 - 03.08.2019
Vrchlabí

4. SRAZ AMERICKÝCH VOZIDEL A MOTOCYKLŮ

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

neděle 16. červen

Dnes má svátek Zbyněk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete